Pre Motorola

Reproduktor Pre Motorola PRE Moto G7 Hrať Hlasný Reproduktor Bzučiak Zvonenie na Opravu Súčasťou Modelu informácie zo siete, tak prosím nákup podľa obrázka

Dobrá kvalita

Všetky výrobky máme poslať budete sú testované,takže majú najlepšiu kvalitu,môžete použiť to dobre. Ak nemôžete použiť to dobre,plz sa nemusíte báť, a plz kontaktujte nás,my vám pošleme znova, alebo vrátiť peniaze pre vás.Ale to len zriedka sa stane pre tento produkt je zlé.

Doprava

Ďalšie druhy dopravy,plz ordet to s vami rád.To zvyčajne trvá 20 až 60 dní na vašej krajine. Ak potrebujete naše produkty,plz, aby to teraz,pošleme ho do 1 až 3 dní,vďaka. A ak potrebujete, je v zhone,budeme ho poslať vo vašej objednávke deň.dúfam, že sa vám reccive to čoskoro.

Viac opravy dielov

Máme viac produktov,možno budete potrebovať to,plz pozrieť sa na to. Ak nemôžete nájsť modely,ktoré potrebujete, si môžete overiť v našej predajni, alebo nás kontaktujte.

O nás

Náš obchod bol otvorený roku Jún 7, 2016 v www.kalisilat.sk. Naša továreň bola otvorená od Mája 12, 2010 v Číne. Máme viac modelov, opravy dielov pre mobilné telefóny a počítače,ak potrebujete viac opravy dielov,plz,kontaktujte nás, poskytneme vám najlepšiu cenu cenu.

Kontaktujte nás

Ak nemôžete nájsť modely,ktoré potrebujete, plz cantact s nami. Ak potrebujete viac ks,plz kontakt s nami. Ak máte akékoľvek otázky,plz kontakt s nami.

Dúfam, že máme podnikania spolu!

Štítky: moto g7 výkon reproduktorov, bzučiak motorola moto, základná doska redmi 8, 3v bzučiak, bzučiak motorola, rádio motorola gm338, peach telefón, vertu, motorola reproduktor g7 hrať, 2 hrať moto.

Kompatibilné Značky motorola
Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky Vakdo
Certifikácia ŽIADNE
Balenie tesniaci taška
QC kontrole pred odoslaním,
Funkcia Pre Motorola opravu, náhradné diely
Dizajn BAR
Číslo Modelu Pre Motorola Moto G7 HRAŤ
Použitie reproduktor
Druh reproduktor

Pridať recenziu

300pcs/veľa Reproduktor Pre Motorola PRE Moto G7 Play / G7 moc Hlasný Reproduktor Bzučiak Zvonenie Opravy Časť

Doplňujúce údaje

Cena:€74.70

SKU: w28026

Recenzie: