Kvalitné Ľudské Vlasy Detail

Položky Názov: Peruánsky Prírodné Vlny Panny Ľudské Vlasy Názov Značky: Ali Kráľovná Vlasové Produkty Co., Ltd Farba vlasov: Prírodná Čierna Farba, Môžu byť Farbené a Bielené. Dĺžka Vlasov: 10"~24" Vlasy Materiál: Vysoko Kvalitné Ľudské Vlasy Útku Dodacia lehota:Cca 2-5 Dní DHL/FEDEX Funkcia: Zdravý, Plný a Živý Textúra

Spôsob Dopravy:

FedEx, DHL, www.kalisilat.sk Štandardná Doprava, DPEX,USPS Všetky k Dispozícii. Pls dajte správne expedičné informaiton bez P. O políčko & APO.

Dane Colný:

Express Spoločnosti neakceptuje Žiadne Adresu S P. O box / APO. a treba zaplatiť kupujúcim, je mimo našej kontroly, dúfam, že sa vám mohol pochopiť

Môžete Vlasy Farbené Alebo Bielené?

Áno, určite to môže byť farbené,pokrčené,narovnané,žehlička flatted a bielené ako svoj vlastný štýl. (PS: Pls nemajú presiahnuť 150 C, alebo vlasy budú zničené.)

Ako kefa moje vlasy?

Použitie široký-zub špirála jemne umývať si vlasy. kučeravé vlasy pls hladké vlasy po ruke. Nie kefa na vlasy od koreňa k špičke, a to počnúc končí, hrebeňom cez a potom od stredu, potom sa nakoniec ide zhora.

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Spleti?

Ako je to 100% ľudské panenské vlasy, vlasy, je stále s full kožičky, zosúladiť v rovnakom smere. Po tom, čo sme urobiť rovné vlasy do rôznych curl modelov, kožičky, o každý prameň vlasov je už ležia vedľa seba, to môže byť hore a dopredu, to je dôvod, prečo niekedy budete cítiť, že to nie je veľmi ľahko spustiť vaše prsty cez vlasy, a je to jednoducho preto, že má štýl vlasov a kožičky sú zastavenie vaše prsty, pretože z toho, čo sa môže reagovať vaše prsty nejaký votrelec. Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie. Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Prečo Sú Moje Vlasy Útku Dostať Zhadzovať?

Po robotníci šiť vlasy kusov v balíku, môžu tam byť nejaké krátke kúsky, ktoré nie sú pripojené na útek, tak pri prvom hrebeňom alebo umyť, to bude ísť von. To nie zhadzovať, špirála ich von a bude to v poriadku. Na wefts sú dvojlôžkové vypracovaný stroj útku, aby sa zabránilo uvoľňovaniu, ak budete musieť znížiť útku upraviť objem vlasov pre vašu inštaláciu, pls uistite sa, že tesnenie okraje wefts, takže to nebude haly. A nikdy umyť alebo česať vlasy s príliš veľa sily, je panenské vlasy, potrebuje viac lásky, starať sa o to,alebo to bude vylamovať.

Ako umývanie moje vlasy?

Vlasy môžete dostať zamotaný, pretože je to príliš suché a zhromažďovanie príliš veľa prachu a ostatné veci, v tomto čase nezabudnite umyť s šampón, pretože to chcel aby to bolo ešte horšie.Umyť čistou teplou vodou a hlboké stave, na chvíľu, to bude lepšie a lepšie!

Štítky: kráľovná nala vlasy, nadula, ali kráľovná brazílie vlasy, milosť vlasy, barmská vlasy, rastliny ali express, ali uzavretie, YYONG, 10 palcový frontálne, darca zarovnané kutikulu panenské vlasy.

Textúra Prírodné Vlny
Názov Značky ali kráľovná
Najdlhšie Vlasy Podiel >=10%
Vlasy Materiál Kvalitné Zdravé Vlasy Rozšírenia
Vlasy Kvality Plný Kutikulu Zarovnané Pomôže Vyhnúť Matné Problémy,
Vhodné Umiera Farby Všetky Farby
Životnosť Používa sa Na 12-18 mesiacov,nie poradenstva pre chemické spracovanie často
Exkluzívne Služby Drop Shipping,Logo, Označenie a Balenie Určené
Vlasy Výhodou Môže byť Narovnané, krútia, a Inovovaný Ako Vaše Vlastné Vlasy
Chemické Spracovanie ŽIADNE
Farba Vlasov Prírodné Čierna Farba, Môžu byť Farbené a Bielený na Iné Farbu, Ktorú potrebujete
Balenie 3 ks Útku
Ľudské Vlasy Typ Peruánsky Vlasy
Môže Byť Permed Áno
Materiál Triedy Panenské Vlasy
Súčasťou Dizajn Zadarmo Časť
dodacia lehota Dodávaný do 48 Hodín, Prijaté do 2-5 Pracovných Dní
Vlasy Textúra Vysoká Kvalita Peruánskej Prírodné Vlny Ľudské Vlasy Najmäkšie

Pridať recenziu

Ali Kráľovná Vlasy Peruánskej Panny Ľudské Vlasy Väzbe Zväzky Prírodné Vlny 3 Ks 8-24 Palcový predlžovanie Vlasov M/7A Prírodné Farby na Vlasy

Doplňujúce údaje

Cena:€68.10

Kategória:zľavy

SKU: w28299

Recenzie: