NAMI 0 / kus NAMI 0 / kus NAMI 0 / kus NAMI 0 / kus NÁS 11.97 / kus NÁS 1.57 / kus NÁS 7.97 / kus NÁS 10.97 / kus NÁS 11.97 / kus NÁS 11.97 / kus NÁS 11.97 / kus NÁS 14.97 / kus NÁS 12.97 / kus NÁS 1.97 / kus NÁS 2.77 / kus OEM:EP-DGT8101 37mm - Kompaktný Micro Digitálne Údené Objektív Voltovú Batériu Rozchod, ČIERNA,FIALOVÁ Pre Jeep Wrangler 87-06 Miniatúrne Digitálne Elektronické Volt na meter so zabudovaným dash vrchu v beautifull Black Annodised telo !

VEĽMI RÝCHLE ODOSLANIE - VŠETKY OBJEDNÁVKY ODOSLANÉ ISTÝ ALEBO NASLEDUJÚCI PRACOVNÝ DEŇ

37mm Micro Digitálne Napätie Meniteľným :

- Dym Objektív

- Červené LED

Každé meradlo má CNC vyrobené hliníkové telo dokonale eloxovaný povrch spolu s neoddeliteľnou štíhlu líniu dash mount nohy (s plnou vertikálneho nastavenia pre optimálne ovládač zobrazenia). Tieto meradlá sú plne prispôsobiteľné a ľahko sa môže byť pomlčka, pilier alebo stropné.

Tieto musia byť jedným z najviac kompaktný meradlo zobrazuje k dispozícii, tak v kombinácii s vynikajúcim výkonom a ohromujúci vzhľad robí to veľmi atraktívne okrem akéhokoľvek vozidla.

Všetky meradlá tejto série majú rovnaké fyzikálne vonkajšie rozmery (70 mm dlhá, s 37 mm priemer digitálny displej) a hmotnosti každý rozchod je približne mere100 gramov!!

Každý digitálne meradlo je dodávané s kompletnou všetky elektronické senzory (boost, oleja, teplota, tlak oleja a vody temp). Každý rozchod je dodávané ako kompletná sada s návodom na inštaláciu.

Digitálne meradlá sú k dispozícii v tejto sérii:

Digitálny Voltmeter

Digitálne Teplota Vody

Digitálne Teploty Oleja

Digitálny Tlak Oleja

Digitálny Tachometer (Rev Counter)

Digitálny Vákuum

Digitálny VZDUCH / PALIVO POMER ROZCHOD

Digitálny Turbo Boost (Bar displej) Všetky položky sú Úplne Nové, pokiaľ nie je uvedené inak, na zaradenie do zoznamu. Ponúkame na predaj DIY (do It Yourself) Položiek na pár výnimiek. Nenesieme žiadnu zodpovednosť v výučby vás ako nainštalovať. Profesionálna inštalácia je silne odporúčané

Štítky: led mini voltmeter, rozchod batérie auto, m šport meradiel, epman honda, epman univerzálny, lifepo4 voltmeter, 36-voltové batérie, wrangler, 37mm, EPMAN.

Záruka Áno
Umiestnenie na Vozidle PREDNÉ
Povrchová úprava NORMÁLNE AUTOMOBILOVÝ NÁSTROJE AUTO METROV
Iné Katalógové Číslo 37mm Kompaktný Micro Digitálne Údené Objektív Rozchod
Výmenný Katalógové Číslo volt na meter
Type2 Dym objektív
Farba LED červená
Platné Vhodné pre UNIVERSAL3-4-6-8 VALCOVÝCH MOTOROV
ČASŤ Č. 37mm MICRO DIGITÁLNE MERADLO
Krajina/Región Výroby Čína
Špeciálne Funkcie Univerzálny
Veľkosť 37mm
Druh Volt Rozchod
Položka Hmotnosť 0.5 kg
Položka Dĺžka 00
Druh Materiálu PVC
Položka Výška 00
farba Čierna,Fialová
Výrobca Katalógové Číslo TK-DGT8101
Položka Šírka 00
Názov Značky EPMAN
Názov Položky Auto Auto Volt Rozchod

Pridať recenziu

EPMAN Šport 37mm - Kompaktný Micro Digitálne Údené Objektív Voltovú Batériu Rozchod, ČIERNA,FIALOVÁ Pre Jeep Wrangler 87-06 EP37BKVOLT

Doplňujúce údaje

Cena:€6.79

Kategória:zľavy

SKU: w28361

Recenzie: