Privítala k nám poslať svoje fotografie na vytvorenie jedinečnej vankúš darček pre seba alebo svojich blízkych.

Vlastnosti produktu: Zbrusu Nový 1PC Vankúš Textílie: vysoko kvalitný polyester,bavlna, super mäkké textílie Dizajn: osobné vlastné Spracovanie: Neviditeľný zips uzavretie, všetky hrany sú overlocked, aby sa zabránilo boja. Starostlivosť výučby: stroj umývateľný a suchý vzduch. Použitie: tento hodiť vankúš/vankúš je ideálny pre vnútorné i vonkajšie dekorácie, ideálne pre uvedenie na gauč,kreslo,gauč,posteľ,okna, sedadla, alebo auto. Obdĺžnik veľkosti: 45x35 cm, Všetky kryty sú ručné šitie dôvodu môže existovať 2-3 cm (o 0.8-1.2-palcový) odchýlka. 1. Výrobok neobsahuje vankúš vnútorné! 2. Naša továreň je možné prispôsobiť aj pre iné veľkosti, a ak môžete dodanie vzorky, môžeme robiť, čo chcete. 3. Actural farbu, môže byť trochu iné fotografie, pretože jas svetla. 4 .S cieľom udržať farbu čerstvé, bude To lepšie pridať soľ do vody pre vašich prvom umytí. Vankúš v nasledujúcich obliečka na vankúš sú potrebné na preukázanie požadovaného efektu, skutočný predaj výrobkov neobsahujú vankúš core, prosím, rešpektovať! !

Štítky: telo vankúš, Hot Predaj, kožušiny vankúš 40x40cm, kustuv vankúš, 1. narodeniny, Panna, pilows kryt, madonna plagát, vankúš 7065, kryt pilow.

Funkcia Non-Jedovaté
Vlákno Počítať 300TC
Nemravný Obrázok No
Textílie Počítať 40
Materiál Polyester / Bavlna
Trieda Triedy
Vzor Typ Tlač
Technics Tkané
Použitie hotel
Číslo Modelu H0402
Druh Dekoračné Obliečky Na Vankúše
vzor TLAČENÉ
So Sexuálnym Podtextom No
Štýl Kepra
Názov Značky UL

Pridať recenziu

Hot Predaj Madonna Obdĺžnik obliečka na Vankúš Vlastné Domáce textilné Zips obliečka na Vankúš Vankúš Veľkosť 45*35 cm (na jednej strane) Tlač

Doplňujúce údaje

Cena:€3.64

SKU: w28583

Recenzie: