200pcs Osobné Cake Decor Ploché Lyžice Dezert Dom Dodávky Jednorazové Mini zmrzlina Lyžice pre Narodeniny, Svadby, Sprchy

Popis:

Tieto lyžice sú vyrobené z prírodných breza drevo, ktoré sú úplne biologicky rozložiteľné a kompostovateľné. Existuje 200 lyžice na balík a môžete ich použiť na jedlo ochutnávka ako ice cream lyžica, kávovar lyžica, dezert lyžica, spolu polievková lyžica alebo čaju lyžičku v domácnosti, kaviareň, reštaurácie, bary, dezert obchod a mlieko čajovni, ako aj strana udalosti ako sú Svadby, Svadobné Sprcha, Narodeniny, Detská Sprchovacím kútom, Chirstmas atď.

Vlastnosti: Vyrobené na objednávku. Vaše osobné logo alebo text vyryté na rukoväť, Vyrobené z prírodného dreva a materiálov,nízka hmotnosť,eco-priateľský a bez hrdze, zdravé používať Krásny guľatý tvar dizajn s dlhými rukoväť, vyzerá naozaj jemné, ľahké na uchopenie. Dobre leštený povrch je úplne hladký, bez otrepov a bude to nie je na škodu, aby vaše ruky Ideálny pre ochutnávka dezerty, zmrzlina, jogurt, polievka a mnoho ďalších potravín alebo nápojov.

Špecifikácie:

Materiál: Drevo

Farba: Prírodná farba dreva

Dĺžka: 9.5 cm

Balenie Obsahuje:

200pcs x Drevené Lyžice

AKO OBJEDNÁVKA - uveďte Prosím vaše monogram a dátum alebo iný text, ktorý by ste chceli to vyryté. Pls poznámka: viac textu môžete pridať menšie písma bude.

Môžeme prispôsobiť lyžice v angličtine hebrejčiny, arabčina španielčine, portugalčine, atď tak dlho, ako vám poskytne. Pls správa nás, ak máte akúkoľvek otázku.

Tieto lyžice nemôže byť použité iba pre strán ( Svadby, Zasnúbenie, Narodeniny, Detská Sprchovacím kútom, Vianoce, Bakalárske štúdium, atď.) , ale aj pre reštaurácia, kaviareň, cake shop ...

Štítky: veľké zmrzliny lyžica, lopata lyžičku čaju, dlhé lyžice, ice lopatka, likvidujte lyžica, nastaviť lyžica, polievku lyžicou, lyžica čaju, malé drevené lyžice, stic ice cream lyžica.

Package 200 kusov plochých lyžice
Príležitosti Svadby, Zasnúbenie, Svadobné Sprcha, Baby Sprcha, Narodeniny
Materiál Drevo
Technológia ručné
stav Úplne Nové
Dĺžka lyžice 9.5 cm
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia Vyrobené na objednávku
Lyžica Typ Ľadový Krém Lyžice

Pridať recenziu

X200 Cake Decor Ploché Lyžice Dezert Lyžice Mini zmrzlina Lyžice prispôsobené pre Narodeniny, Svadby Dieťa Sprchy darčekový balíček

Doplňujúce údaje

Cena:€9.61

Kategória:zľavy

SKU: w28593

Recenzie: