1. Náhradné Obdobie: Uhlíkový filter potreby mení každé 2 až 4 týždne, kým pena filter potrebuje čistenie každé 2 až 4 týždne a výmena každé 2 až 4 mesiacov pre lepšiu kvalitu vody, najmä v závislosti od stavu vôd a počet domácich miláčikov.

2. Duálny Systém Filtrácie: carbon filter pomáha očistiť vodou a odstránenie nepríjemných pachov, zatiaľ čo penový filter blokuje všetky vlasy, prach a zvyšky potravín.

3. Zdravie a Bezpečnosť: Vyrobené z eko-šetrné a netoxické materiály, filtre pomáhajú zabezpečiť kvalitu vody a zabezpečujú zdravú a čistú vodu pre ochranu vášho domáceho maznáčika zdravie.

4. Náhrada za Tritone a Fiumi: Tento náhradný filter je špeciálne určený pre Tritone a Fiumi Keramické Pet Vody Fontány, vhodné pre psy a mačky všetkých veľkostí. Balíček obsahuje 8 uhlíkové filtre a 2 penové filtre.

5. Druh Pripomienka: Pred výmenu, opláchnite filtre s čistou vodou, a to je lepšie mať konštantné a dostatočný prísun filtre na zabezpečenie kvality vody.

farba: Biela

Materiál: aktívne uhlie

Obsah Balenia:

8 * Aktivovaný uhlík filter

2 * penový filter

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: mačka fontána pre vodu, pet studne zvieratá, mačka keramické fontány, veľký pes fontány, mačka keramické vody, mačka piť fontána, pet studne 14, kaloud, zlato hookah, veľké pet fontány.

Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Keramické Pet Lotus Pet Studne Náhradné Filtre 8Pcs Premium Bavlna uhlím a 2ks Penové Filtre, Biele

Doplňujúce údaje

Cena:€7.87

Kategória:zľavy

SKU: w28602

Recenzie: