Popis: Švihadlo Výzvou :vieme, že Švihadlo Výzvou je zadarmo hra. Navrhli sme to švihadlo pre to, aby posilnili každý herný zážitok počas tomto osobitnom čase.To nie je len cvičenie, naše telá, ale aj nám umožňuje vychutnať si hru!

Vysoký Výkon :švihadlo poskytne vám s dobrou voľbou pre fitness, cvičenie, hmotnosť strata a kulturistike.Je tiež vybavený 2 joycon radič rukoväte,uistite sa, že vaše joycon nebudú vyhodené.

Bez dlhý kábel a Pohodlné Rukoväte :Skočiť na lano bez kábla,ktorý viac Pohodlia pre hranie

Hrubé & Robustný : švihadlo je špeciálne navrhnutý pre zlepšenie svalového napätia, vaše celé telo. Do 6 mm lano sú vyrobené hrubšie a viac robustné v porovnaní s priemerom 4 mm normálny lano. Lano, ktoré sú vyrobené z Polyesteru poskytuje flexiable pocit.

​ ​

Package zahrnuté:

1 x Švihadlo

Štítky: joycon prepínač, pleť prepínač, batéria e58, lana preskočte, rcm prípravok nintendo prepínač, radosť con nintendo prepínač, tlačítkový systém windows 7, X03, sx core nintendo prepínač puce, prípade nintendo prepínač.

Číslo Modelu Pre Nintendo Prepínač NS
Kompatibilné Značka/Model Nintendo
S USB no
Nintendo Model NINTENDO PREPÍNAČ
Názov Značky NoEnName_Null

Pridať recenziu

Radosť-Con Preskakovanie Lana Uchytenie Držiaka Prípade Pre Nintendo prepínač NS Švihadlo Challenge Hra Hrať Nintendoswitch Príslušenstvo

Doplňujúce údaje

Cena:€6.33

Kategória:Video Hry

SKU: w28637

Recenzie: