Oznamy:

1. KT Radič sa vzťahuje len na KT systému, prosím, skontrolujte, či používate KT systému, ako KT displej. Nepremokavé konektor je zvláštne, že nemôžem sľúbiť, môže kompatibilné na 100% (z dôvodu line sequance).Ale väčšina môže používať, ak ste starostlivo skontrolujte. Prosím, informujte vášho motorového kábla, ak je Julet alebo Higo 9pin nepremokavé konektor(je tam niektoré písmená na konektor ).Julet je lepšie.Ale pre 250W 500W 350W.Higo je tiež OK.

2,Ak váš ebrake plyn displej a PAS svetlo sú všetky vodotesné konektory.Prosím, uistite sa, že značka vaše kábel.Naša je Julet. YLS je tiež by mohli byť kompatibilné.Ale HIGO môže/'t byť kompatibilné.Skontrolujte prosím pred objednať si ho.

SM radič Typ : 36/48V 15A 17A 22A radič Squarewave Značka : KT Farba : Silve Mosfet : 15A 17A 6 Mosfets / 22A 9 Mosfets Menovité napätie : DC36V/48V Brzdy vstup : Low-Level Low voltage protection : DC30/40±0.5 V dĺžka Kábla : všetko o 10-13 cm Hmotnosť : 200g-250g

FUNKCIU A ZAPOJTE

motor (9pin Julet nepremokavé zástrčky )

výkon (red-black Anderson PP30 zástrčky)

klince twist-plyn s LCD indikátor batérie(6pin SM zástrčky)

ebrake (3pin SM konektor ) *2

PAS (3pin SM zástrčky)

SM spoločné motor (3-green-yellow-blue bullet + 6pin SM plug ) výkonu (červená-čierna guľka plug) klince twist plyn s LCD indikátor batérie (3pin SM plug) ebrake (3pin SM konektor ) *2 PAS (3pin SM zástrčky)

Naša Spoločnosť sa Špecializuje na Bicykle, E-bike, Príslušenstvo, Jazdecké Vybavenie Priemyslu, 8 rokov, S Odbornou Technický Tím, A Máme Vlastné Výrobné a Vynikajúce Predajné Tímy. S Rozvojom Elektrický Bicykel Priemyslu a Ľudia Tešiť na Koni, Naše Produkty a Naše Služby sú celého Sveta. Máme Výborný Tím Expertov, Technikov, Môže Poskytnúť Vám Vysoko Kvalitné Elektrické Bicykle a Príslušenstvo Výrobkov. Vitajte v Našej Spoločnosti môžete Navštíviť A Obstarávania, Existuje Dopyt a Problém, Prosím neváhajte a Kontaktujte Nás.

ZÁRUKA

Diely:3 mesiace

Na základe kúpnej údaje:bezplatnú opravu.Kupujúci zaplatiť poštovné návrate a opätovné poštovné.

EXPRESS

Zvyčajne posielame tovar ako spôsob dopravy zvolíte.Ale niekedy môžeme zmeniť spôsob dopravy,aj tak rýchlo, ako sa rozhodnete.Prosím pochopiť.

SYSTÉM ZÁPAS

Pred umiestnite príkaz o radič alebo zobraziť.Kontaktujte nás, prosím, bez váhania a poslať mi nejaké staré konverzie systému obrázky .Pretože niektoré sú rovnaké vzhľad, ale má rôzne comunication protokol.Oni nemusia zodpovedať vaše staré konverzie systému.

COLNÉ DAŇ

Zvyčajne sme stanoviť minimálnu hodnotu, ak chcete uložiť svoje colné daň.Ale v dôsledku rôznych politík v rôznych krajinách,môžu byť niektoré colné daň mala byť zaplatená kupujúcim.Takže by ste mohli nechať správu pri vytváraní objednávky o akú hodnotu by ste chceli vyhlásiť.

Spätná VÄZBA

Vaša spokojnosť bude našim najlepším vrátiť slúžiace pre vás. Prosím, dajte nám piatich-star rating ak ste spokojní s našimi výrobkami.Ak nie ste spokojní,prosím, kontaktujte nás.Budeme slúžiť, až kým budete spokojní.

Štítky: klince rýchlosť displej, mini klince batérie, twist plyn rukoväte, klince, ovládanie 22a, skúter radič 36v 15a, súprava klince batérie, 48v 500w ovládanie, displej kt, bicykel elektrická plyn, 36v 300w radič.

Názov Značky Jedného dňa
Pôvod CN(Pôvodu)
radič pre klince časti KT 15A 17A 22A radič
Druh Radič
Hmotnosť 200g
Použitie Elektrické Bicykle Príslušenstvo
Model 6 mosfets/9 mosfets radič
Produkt radič pre Elektrické Bicykle Príslušenstvo

Pridať recenziu

Jedného dňa Elektrický Bicykel KT Radič 36V/48V 15A 17A 22A KunTeng Radič Twist Plyn S LCD indikátor Batérie na Klince

Doplňujúce údaje

Cena:€23.64

Kategória:zľavy

SKU: w28655

Recenzie: