Odrážky:

1、Transparentné a Praktické: akrylových baccarat vlastnosti obuvi s vysokou kapacitou, ktorý je štýlový a transparentné.

2、Premium Akryl: topánky funkcie premium štvrtiny palca hrubé priehľadný akrylový s pevná.

3、Gumové Obloženie: Ťažké 3/4 lb. oceľový valec s gumovou vložkou pre hladké a ľahko kartu riešenie.

4、Praktické Veko: Štýlový krytu zabezpečuje s cieľom zabezpečiť pohodlný strih a eliminovať hráč manipulácii.

5、Široký Aplikácie: Tiež skvelé pre Blackjack, Ruky & Nohy, a iné multi-deck kartové hry.

Popis:

Ste baccarat fanúšik? Naša veľká-kapacita 8 párov akryl značky baccarat obuvi vám profesionálne, Las Vegas-konkrétny pocit pre vašu ďalšiu hru noc.

Naše baccarat obuvi je určený podľa zariadenia používané v profesionálnych salónoch, a je vyrobené z vysoko kvalitnej štvrťrok-palcový transparentný akryl s elegantné transparentné dekorácie pre maximálnu odolnosť. 3/4-libra roller je lemovaná gumy na zabezpečenie bezproblémového vybavovania karty. Po načítaní karty, stačí ťuknite na hornú kartu a nie je potrebné, zastaviť hru, aby reorganizácia chaotické paluby. A čo je najdôležitejšie, zahrnuté veko listov pevne na miesto s pomocou 3 malé magnety, čím sa zabezpečí správne nasadenie a odstránenie zásahu hráčov.

Balenie Zoznam:

Akryl Baccarat Obuvi*1

Štítky: akryl poker náušnice, baccarat, karta predajca obuvi, akryl poker predajcu, karta predajcu, acryllic pokerové žetóny, poker, kufor akryl poker, akryl mahjong poker, blackjack karty.

Vek >6 Rokov
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové

Pridať recenziu

Profesionálne Deluxetexas Hold ' em, Baccarat, Poker Predajcu Poker Karty Obuvi 8 Palube Akryl Baccarat Obuvi pre Hranie Kariet

Doplňujúce údaje

Cena:€38.93

Kategória:zľavy

SKU: w28665

Recenzie: