ČO JE KYSLÍKA V KRVI,? JE DÔLEŽITÉ ZISTIŤ KYSLÍKA V KRVI,!

KYSLÍKA V KRVI, SÝTOSŤ JE DÔLEŽITÝM FYZIOLOGICKÝM PARAMETROM DÝCHACIEHO CYKLU. NORMÁLNE DOSPELÝCH KYSLÍKA V KRVI, PARAMETRE SÚ MENEJ AKO 95% NA URČENIE PODPORY NEDOSTATOČNÉ MERANIE TOMU, SATURÁCIA KYSLÍKA POMÁHA UDRŽAŤ KROK S FYZICKÉ PODMIENKY A POSKYTNÚŤ ZÁKLAD PRE KLINICKÚ STAROSTLIVOSŤ.

FUNKCIA

*VYNIKAJÚCE A KRÁSNE DIZAJN, ĽAHKO SA PRENÁŠA *JEDNO-TLAČIDLO POUŽIŤ JEDNODUCHÉ OVLÁDANIE *NÍZKA SPOTREBA ENERGIE MONITOROVANIE KYSLÍKA V KRVI 24 HODÍN DENNE *15 SEKÚND, BEZ DETECTION, AUTOMATICKÉ VYPNUTIE *PRESNÉ MERANIE *NÍZKA ZLYHANIE A DLHÚ ŽIVOTNOSŤ

SNÍMAČ ZRÝCHLENIA, 8 DRUHÝ RÝCHLOSŤ

POMOCOU VYSOKO-VÝKON AKCELEROMETER, ČAS MERANIA JE SKRÁTENÁ, A TO TRVÁ IBA 8 SEKÚND NA ZOBRAZENIE PARAMETROV, AKO JE NAPR. KYSLÍKA V KRVI, SRDCOVEJ FREKVENCIE, A IMPULZ SILY.

MALÝ A ĽAHKÝ, JEDNO-TLAČIDLO MERANIA

KYSLÍKA V KRVI, HORNEJ A DOLNEJ HRANICE NASTAVENIE PULZ HORNEJ A DOLNEJ HRANICE NASTAVENIE.

Pomocou High-end Spracovanie Štiepky

Vysoko kvalitné spracovanie čip, vysoká presnosť tomu, saturácia kyslíka výpočtu.

KARDIOLÓGIE ZÁKLADNÉ NORMY NA OBSAH KYSLÍKA V KRVI,

*98-95 JE POZITÍVNY. *94-90 JE ČASTO VYKONÁVANÉ V ČERSTVÝ VONKAJŠÍ VZDUCH PROSTREDIE RIADNEHO VÝKONU A DÝCHANIE ČERSTVÉHO VZDUCHU NA ZLEPŠENIE FUNKCIE PĽÚC *POD 90, ŠPECIÁLNE KYSLÍK JE POTREBNÝ NA UDRŽANIE JEJ SATURÁCIA KYSLÍKA.

Funkcie

Humanized dizajn Svetlo&kompaktný, Ľahko &výhodné ovládať a vykonávať Anti-pohyb algoritmus Dobrý výkon pri nízkej uzávery Nízka spotreba.

Tlačidlá

*Pluse Sadzba *Saturácia Hemoglobínu *Batérie Batérie nie sú súčasťou. *LED Panel *Bargraph *Kľúč

Štítky: mac pc monitor, jednoduché prst pulzný oximeter, monitor hráč 4k core, oximet, lcd pc, 144hz monitor, monitor, zacurate pro series 500dl, stethoscop, dieťa oximeter.

Číslo Modelu GJ5436#M11200804
Materiál ABS
Aplikácia Prst
Názov Značky googooms
Veľkosť 1 PC
Pôvod Čína (Pevninská Časť)
Položka Druh Oxymetrie

Pridať recenziu

Prenosné Prst Pulzný Oximeter Zdravotníckych Zariadení Prst Oximeter SPO2 PR Prístroje Sýtosť Meter Domov Tepovej frekvencie

Doplňujúce údaje

Cena:€10.46

Kategória:zľavy

SKU: w28707

Recenzie: