(1) Ak si chcete kúpiť viac ako dvoch produktov, môžete kontaktovať zákaznícky servis ak chcete získať viac priaznivé ceny (2) Naše produkty sú všetky vyrobené v našej vlastnej továrni. Sú vyrobené z prírodnej živice, ktorý je veľmi bezpečný a naše ceny sú veľmi prijateľné. Prísnej kontrole kvality sa bude vykonávať pri opustením továrne, aby sa zabezpečilo, že dostanete perfektný výrobok (3) zašleme tovaru v priebehu 2-4 pracovných dní (v závislosti od množstva objednávky) po obdržaní vašej platby. (4) Všetky produkty v našom obchode sa šíri prostredníctvom www.kalisilat.sk úradný logistiky. Nie sme zodpovední za žiadne problémy, prieťahy alebo iné problémy v doprave servisné oddelenie. (5) Naše balíky sú všetky balené do kartónov, a pena boxov budú naplnené vo vnútri pre anti-kolízie liečba (6) Od ručné meranie môže spôsobiť veľkosť odchýlky (pozitívne a negatívne odchýlku 1-2cm), farebný rozdiel je spôsobený faktormi, ako sú zobrazenia, počasie, osvetlenie, atď. Obraz bude mať rôzne farby na rôzne monitory, takže obrázok môže mať mierne farebné odlišnosti od skutočného produktu. Milí kupujúci, ak nie ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, kontaktujte nás pred odchodom záporná spätná väzba, a potom budeme sa snažiť vyriešiť problém a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité, ďakujeme za pochopenie. Ďakujeme vám za návštevu nás a majú veľký deň.

Štítky: sklenené vázy, zlatá váza, dekor váza, box sklenené vázy, nádherné kvetinové vázy, lsa sklenené vázy, kruhový váza, priehľadná fľaša na vodu značky, minerálne vody fľašu jednoduché, váza.

Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu PG19002003
Štýl Moderné
Funkcia Stolový Váza
Veľkosť M
Materiál Sklo & Crystal
farba Transparentné

Pridať recenziu

Jednoduchý Štýl Zlatý Kruh Transparentné Sklenené Vázy Obývacia Izba Dekorácie Vody Kvet Sklenené Fľaše Záhradné Dekorácie

Doplňujúce údaje

Cena:€34.04

Kategória:Home Decor

SKU: w28765

Recenzie: