Názov produktu: Kvetináč Materiál: recyklovaný plast Farba:Podľa obrázka Veľkosť: 90 * 55 * 80 mm Váha: cca 200 gramov Zoznam Produktov : Kvetináče * 50 vlastnosti Produktu: robustné a odolné, nie je ľahké nedeformujte, korózii odolná, priedušná Aplikácie scenár: balkón, záhrada, zelene projektu, doma, v kancelárii, záhradkárstvo, nákupné centrum, škôlka výroby Funkcie: 1. Ľahké a tenké, mäkké a nie je ľahké zlomiť. 2. Odolné, dlhá životnosť a anti-aging. 3. Zostatok drenáž. Silné vetranie a pomáhajú rastu rastlín. 4. Vysoká pôdy a hnojív využitie. 5. Preprava, nakladanie a skladovanie, sú veľmi pohodlné. 6. Veľmi vhodné pre šťavnaté reprodukciu. 7. Je veľmi vhodné na výsadbu odrezkov a môže byť tiež použitý ako prechod nádrže.

Štítky: rastlina plastové hrniec, kvetináč malé, dekor hrniec, keramické rastlín hrniec, rastlina hrniec, hrniec, príslušenstvo záhrada, kvetináč, kvet pre banku, dekor kvetináč.

Číslo Modelu HG13363A1
Druh Škôlky Hrnce
Dokončovacie Nie Potiahnuté
Materiál Plastové

Pridať recenziu

50 ks Plastové Záhradné Rastliny Hrniec kvety Rastú Rastliny Škôlky Starter Hrniec Univerzálny Úložný Kontajner s Dutinách Záhradné náradie

Doplňujúce údaje

Cena:€4.27

Kategória:zľavy

SKU: w28881

Recenzie: