2020 Nový Diamond Fľašu Termosky 304 Nerezovej Ocele Fľaša na Vodu, Čaj Voda, Káva Hrnček pre Dospelých Udržať Teplý a Studený

Starostlivosť: Predám 2 diamond fľaše, termosky a dostanete 1 zdarma Izolácie taška

zásielky

1. Po platby, budeme trvať približne 1-7 dní na prípravu vášho položky. Zvyčajne, dodacia lehota je cca 7 do 60 dní, ale trvá to dlhšie, lode, Brazília, Čile, Peru, Argentína, Izrael, Bieloruska a iných krajín.

2. Po tom, čo sme loď, budeme poskytovať on-line sledovanie informácie do 2-5 dní. Ak tovar nie je doručený na konci dátum doručenia, prosím, kontaktujte nás na predĺženie dodacej lehoty.

Náhrady

1. Keď tovar príde na svoje miesto a nie je vyzdvihnúť tovar vráťte nám ich. Po obdržaní tovaru, vrátime vám alebo odoslať ich podľa vašich požiadaviek.

2. Ak zistíte problém po prevzatí tovaru, ihneď nás prosím kontaktujte a poskytnúť dostatočné dôkazy,, potom máme pre vás riešenie, alebo náhradu škody. (Tipy: Pri otváraní obalu, je najlepšie, ak si chcete nahrať rozbalený video).

Spätná väzba

Ak ste spokojní s našimi výrobkami, môžeme nechať nás 5 star spätnú väzbu, mali by sme byť vďační. Avšak, ak máte problémy s doručením tovaru, veríme, že sa vám kontaktovať nás pred odchodom vašu spätnú väzbu. Máme pre vás niekoľko vynikajúcich riešení.

Štítky: sypaného čaju infuser fľašu, mijia termo fľaša, pohár tepelnej, kaviareň, studená oceľ knive, hrnček cestovanie, veko hrnček, vákuové banky, raagi fliaš vody, banky teplej vody.

2. Diamond Fľašu Termosky
Certifikácia CIQ
Termosky Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
3. Fľaša na vodu
Výroba Vákuové Fľaše
Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Typ Fľaše vákuové
Platné Ľudí Milenci
Funkcia Prenosné
Číslo Modelu Diamond Termosky
1. Termosky
Tvar Rovno Pohár
Sklo Linkovej Lodnej Prepravy Materiálu Z Nehrdzavejúcej Ocele
Názov Značky FGHGF
Kovové Typ Z Nehrdzavejúcej Ocele
Pôvod CN(Pôvodu)
Tepelná Izolácia Výkon 6-12 hodín

Pridať recenziu

2020 Nový Diamond Fľašu Termosky 304 Nerezovej Ocele Fľaša na Vodu, Čaj Voda, Káva Hrnček pre Dospelých Udržať Teplý a Studený

Doplňujúce údaje

Cena:€17.69

Kategória:zľavy

SKU: w302

Recenzie: