【Široko Kompatibilné] vyzýva Čerstvé, Ortuť-bez batérie - vhodné pre všetky moderné načúvacie prístroje, ktoré pomocou veľkosť 312 batérií. Optimalizované pre Bezdrôtové pripojenie, Bluetooth a Pfi zariadenia. 【Safe & Odolný] vyzýva Superior bunky dizajn, ktorý odoláva opuch a úniku.Bezpečné a presné tmel aplikácia poskytuje bunky stabilitu a dlhú životnosť v extrémnych podmienkach. 【Enhanced Performance] vyzýva Ortuť Zadarmo formula s vyššie napätie pre rýchly štart-up.Poskytuje optimálny výkon,väčšiu consistenc a dlho beží čas. 【Ochrany životného prostredia] vyzýva Perforované balík umožňuje voličom byť odstránený pre pohodlný transport.Šetrné k životnému prostrediu package vyrobené z recyklovaných alebo recyklovateľných materiálov. 【Darček & Záruka] vyzýva Ako ďakujem a zadarmo darček za nákup, tam by high-grade skladovanie prípade dodáva sa s batériami.Okrem toho,poskytujeme jeden rok záruku,24-hodinová služba online,30-dňová Žiadny Dôvod Peniaze Späť Záruka,100% Riziko-Voľný Nákup. Parameter:

Značka: power one

Napätie: 1.45 V

Použitie Čas: 10 až 30 dní

Priemer: 7.9 mm

Hrúbka: 5,4 mm

Skladovateľnosť: Pred 06.2024

(Väčšina z batérie sú vyrobené v posledných mesiac)

Package Zahrnuté:

120 x A312 Batérií.(6 kusov za kartu,20 kariet na balík)

1 x High-grade Úložný Box(Dar)

1 x Ročne Záručná Karta

Štítky: diy zosilňovač kovové puzdro, pre zdravie, výkonný zosilňovač sluchu, 150psi, zosilňovač audio, 10 palcový kartu, mod vape, žena za, čierna horák, eyedrop.

Názov Značky abay
Položka Druh Osobné Zdravotnej Starostlivosti Príslušenstvo
Pôvod DE(Pôvodu)

Pridať recenziu

Sluchadla Batérie Veľkosť 312 za Engion Pro,Balenie 120,Hnedá Kartu PR41 1.45 V Typ e312 Zinok Vzduchu Batérie Zosilňovač s puzdrom

Doplňujúce údaje

Cena:€38.16

Kategória:zľavy

SKU: w374

Recenzie: