Väčšina hudobný nástroj, milenci, klavír obchody a zahraničného obchodu obchodníkov:

Každý je dobrý! Hviezda oblaku Ann nástroj nakupovať, pretože k 31. decembru 2006 formálne zriadené na podnikanie, v súčasnosti je v lone priateľ jeden deň nástroj manufacturing co., LTD., meihua nástroj príslušenstvo, nástroj príslušenstvo, prsia priateľ deň nástroje podnikov a sos PiFaZhan, prsia priateľa, ktorý je tiež oprávnený niekoľko affiliate, na maloobchod a veľkoobchod model, dvakrát v hudobného nástroja priemysel má dobrú povesť.

Sklad bol oficiálne zriadený v roku 2008, s využiteľnou plochou cca 350 metrov štvorcových. Hlavná činnosť: rôzne medené rúrky, dreva, horáky a ich časti, hudobné nástroje, spotrebný materiál, atď. V roku 2017 budeme zvyšovať r&d a výroba hudobných nástrojov nástroje údržby. Hlavný dodávateľ hudobný nástroj, milenci, učiteľov, špecializované hudobné nástroje, obchody, cezhraničných e-commerce, štúdií, atď., môžu tiež vykonávať každodennú údržbu a opravy, vysoká, stredná a nízka konca Hudobné Nástroje, a sľub, že budú všetky z nich priamo opravoval továrne (nie osobné studios, dodávatelia).

Štítky: prívesný motor 2 ťahy loď motora 25, prívesný motor 4-dobý loď strane, zastrihávač pre mužov, plechov-ohýbanie zariadenia, prívesný motor 4-dobý meter, plech vŕtanie nástroj, list ohýbanie ocele nástrojové, diy plechov-ohýbanie nástrojom, clipper, fréza vlasy.

Číslo Modelu 29
Názov Značky dingling

Pridať recenziu

Flauta horn trubice úst Plechu nástroj s taper Vietor nástroja zosúlaďovania neznížila oprava nástrojov

Doplňujúce údaje

Cena:€56.75

Kategória:zľavy

SKU: w497

Recenzie: