body, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 12px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } Indukčný Sporák Converter Tepla Difúzor Disk Adaptér Doska Kastróla Hrniec Nástroj HKS99

Popis: Funkcia:

S týmto Indukčný Sporák Converter, môžete použiť všetky vaše existujúce kuchynské panvice na indukčné povrchové variť s požadovanú teplotu. Vyhnite sa zbytočným nákladom na drahé indukčný riad.

Prehriatiu: Tento Indukčný sporák converter distribuuje teplo všetko okolo je povrch.To pomáha, aby sa zabránilo prehriatiu a zlepšuje kvalitu varenie. Vhodné pre stewing a tlejúcich.

Vysoko akostnej Nerezovej Ocele a Hliníka Materiálu od spoľahlivého výrobcu. Hornej a spodnej vrstvy sú z nerezovej ocele pre najlepšiu ochranu. Stredná vrstva je z hliníka pre najlepšie možné tepla, šírenie a distribúciu.

Plynová Varná Trivert Stabilizátor: Najlepšie kuchynské gadget pre sporák hornej časti, bez ohľadu na to, ako malé pan je. Dlho teplo dôkaz rukoväť, aby bolo jednoduché pre vás na použitie bez rizika spálenia sami. A môžete tiež zavesiť vedľa sporáka pre jednoduchý a rýchly prístup.

Špecifikácia:

Materiál: Nehrdzavejúca Oceľ, Hliník

Priemer: 19.5 cm/21.5/23.5 cm

Hrúbka: 0.18 palec

Vhodné pre 200W-400W Vykurovanie alebo Udržať v Teple

Farba: Ako na obrázku zobraziť

Balenie Obsahuje: 1 x Indukčná Varná doska Konvertor

Štítky: adaptér pre indukčné, elektrické variť doska, adaptér pre rd4, adaptér pre indukčné platne, teplo difúzor indukčné platne, elektrický sporák, varná doska, disk indukcie, adaptér pre elektrické vozidlá, adaptér pre h3.

Riad Diely Typ Iné
Číslo Modelu 213937
Certifikácia CIQ
Materiál Iné
Funkcia Eco-Priateľský

Pridať recenziu

Indukčná Varná doska Converter Tepla Difúzor Disk Adaptér Doska Kastróla Hrniec Nástroj HKS99

Doplňujúce údaje

Cena:€14.51

Kategória:zľavy

SKU: w521

Recenzie: