шампунь краска צבע לשיער оттеночныц шампунь краска для бороды краска для волос оттеночныц шампунь prírodné dlhotrvajúci 200 ml trvalé fúzy farbivo šampón pre mužov fúzy umiera odstránenie biela sivá brada vlasy, fúzy black šampón používa jedinečné farbenie vlasov, technika a prírodné rastlinné farbivo faktor vzorec, aby človeka fúzy farba prirodzenejšie a bližšie k skutočnej farby na fúzy. Tento produkt používa nový obal technológiou, vhodný pre mužov denne fúzy starostlivosti, ponechať farbu a postavenie človeka fúzy kedykoľvek. 5 minút čierne fúzy farbivo v prípade potreby hnedá alebo víno červenej farby , prosím, aby to 20 minút Pred fúzy farbivo , prosím, uistite sa, že beard je suché. Použitie: 1.Aby sa výrobky z krabice a Dať na rukavice. 2.Push out zložiek z fľaše,a zmiešané prísady do dlane. 3.Uplatňovať na výrobky, na fúzy rovnomerne,a masáž asi päť minút. 4.Po asi 5-7 minút, potom umyť fúzy s čistením vody. 5.Suché fúzy,potom bude mať cieľ, farba. Tip: Tento produkt musí byť použitý na suché fúzy,a nedotýkajte sa do kože tváre.Zvyčajne 5 minút dokončiť farba, farbivo, Ovládanie pobyt čas produktu na fúzy môžu ovplyvniť hĺbku cieľovej farby. Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí.V prípade kontaktu s očami vypláchnuť veľkým množstvom vody. Produkty Obrázky:

Štítky: farbenie vlasov šampón, muž hrebeňom na bradu, vlasy šampón, vlasy farebný šampón, fúzy rastu, keratín magic, black šampón, dolphin keyring, prípad vlasov, farebne vlasy.

Množstvo 1 súprava
Funkcia 6 Farba Vlasov
Funkcia 9 Farba Vlasov Šampón
Funkcia 14 tinte barba
Funkcia 16 Farba Vlasov
Funkcia 3 farba vlasov trvalé
Funkcia 7 farbenie vlasov, trvalá
Číslo Modelu Farba Vlasov
Pôvod CN(Pôvodu)
Položka Druh Farba Vlasov
NET WT 200 ml
Funkcia 4 Farbenie Vlasov
Funkcia 12 pintura barba
Funkciu 17 teinture cheveux homme
Funkciu 11 teinture barbe
Funkcia 8 Farba Vlasov Šampón
Zložka Prírodné
Funkcia 1 muži fúzy farbivo šampón
Funkcia 13 fúzy sfarbenie pre mužov
Výroba Licencie G20100075
Funkciu 15 tinta barba
Funkcia 2 NEURČENÁ
Funkcia 5 sfarbenie cheveux permanente

Pridať recenziu

Prírodné Dlhotrvajúci 200 ml Trvalé Fúzy Farbivo Šampón Pre Mužov Fúzy Umiera Odstránenie Biela Sivá Brada Vlasy Mužov Fúzy Farbivo Šampón

Doplňujúce údaje

Cena:€9.61

Kategória:zľavy

SKU: w57270

Recenzie: