JEDNOTKA UT-CS09A Flex Upevnite Senzor Vysoký Prúd Flexibilné Aktuálne Senzor Osciloskop Sonda Prúd Sondy 2018 Nové

Funkcia Produktu:

UT-CS09 série flex svorka senzory riešiť problémy pri meraní vysoký prúd vodičov v úzkych priestoroch. Ich Rogowski cievka založené na aktuálnej senzor poskytuje stabilné, bezpečné a vysoko spoľahlivé merania až do 3000A. Táto séria' jedinečný dizajn a ľahký funkciu, aby to skvelá voľba pre profesionálnych elektrikárov. Na UT-CS09A cievka dĺžka je 25,4 očakávané cm (10 palcov).

Špecifikácie

Rozsah

Presnosť

Model

UT-CS09A

STRIEDAVÝ prúd (rozlíšenie)

30A (0.1 A)

±(3%+5)

300A (1A)

3000A (10A)

Frekvenčná odozva

45Hz~500Hz (sínusová vlna)

Funkcie

Flex cievka dĺžka

254mm (10 palcov)

Funkcia výberu (VÝBER)

Manuál

Drop test

1m

Prevádzková teplota

0°C~50°C

Teplota skladovania

-20°C~60°C

Skladovacia vlhkosť

≤80%RH

Indikácia slabej batérie

O 3,3 V

Moc

1.5 V AAA batérie×3

Všimnite si prosím: batéria č patrí!

Ak tam sú niektoré problémy, o našich produktov, sme podporuje výmenu, vrátenie alebo náhradu, ale prosím, kontaktujte nás a poskytnite jasne video. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod na návrat. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia. Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a nebudeme problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Nie sú žiadne výnimky! Prepravné náklady sú závislé na dani.

Štítky: sonda test, fit vybaviť, osciloskop sonda p4100, reiki krúžok, prúd dc snímač, es senzor, digitálny osciloskop rigol, diferenciálna osciloskop sondy, vysoká kvalita napätia sondy, oscilloscop sondy.

Typ Výstupu Aktuálna
Číslo Modelu UT-CS09A
Názov Značky JEDNOTKA
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

JEDNOTKA UT-CS09A Flex Upevnite Senzor Vysoký Prúd Flexibilné Aktuálne Senzor Osciloskop Sonda Prúd Sondy Pôvodného produktu

Doplňujúce údaje

Cena:€82.67

SKU: w612

Recenzie: