Vitajte v našom obchode!

Prial by som si: si žiť šťastný život, každý deň majú dobrú náladu!

Popis produktu

100% Prírodné quartz crystal rock kameň liečivých Ručne leštené,hladký povrch Podporuje prirodzené zdravie, koncentrácia, duchovný rast čisto Prírodné ručne boutique výroba, každý kus má svoje vlastné jedinečné krásy, je dobrý dar hodný priateľov a príbuzných.

1 Logistiky dopravy

1. Dodávka bude zvyčajne dorazí do 25 do 60 dní, Dodacie lehoty sa líšia od regiónu k regiónu 2. Všetky tovar sa zaoberá predajom sú v dobrej kvalite a za prísnych test pred ich doručením. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém. 3.Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať ~~ sme tu vždy pre vás !

2 Návrat Politiky

1. Ak nie ste 100% spokojní s nákupom, kontaktujte nás prostredníctvom Messager. Budeme odpovedať do jedného pracovného dňa. Sľubujeme, že sa zaoberajú problémom dobre a aby si bola šťastná 2. Pre kvalitu problém, poskytujeme 100% vrátenie peňazí. 3. Ak máte tendenciu vrátiť alebo vymeniť položku na iné problémy, môžeme (čiastočne) zaplatiť dodanie poplatok podľa povahy problému.

3 O farebný rozdiel

1.Vzhľadom na svetelné a displej rozdiel farby sa môžu mierne líšiť od obrázkov Prosím, aby 0.3-0.5 mm chyby spôsobené ručné meranie vďaka! 2.Vzhľadom k remeselnej povahy 100% prírodný krištáľ kameň, prosím, zmeniť veľkosť, farbu a priehľadnosť produktu. 3.Ak nie ste spokojní s vaším produktom, kontaktujte nás najskôr, aby sme mohli robiť veci, ktoré sú pre vás to pravé

4 spätnú väzbu

1.Dúfam, že sa nám môže dať dobrú spätnú väzbu po prevzatí tovaru, ktorý je naozaj pre nás dôležité 2.Prosím, nedávaj nás negatívna spätná väzba bez hovorí k nám. Sľubujeme, riešiť akékoľvek problémy, ako dlho, ako ste sa obrátiť na nás. 3.Prosím, dajte nám päť-štart spätnú väzbu, ak ste spokojný s nákupom. 4.To vám veľmi vďační, ak zdieľate fotografie z položiek v spätnej väzby.

Štítky: pyramída reiki, 7 čakra prívesok, bod quartz, rúry quartz, quartz rúry, crystal dekor, reiki symbol, jade prívesok, 7 čakra, Jade.

Fonction pridať kúzlo
Funkcia Nálada Tracker
Materiál Organický Materiál
Pôvod BR(Pôvodu)
Štýl Juhovýchodná Ázia
Regionálne Funkcie Európa
Predaj Režime Maloobchod a veľkoobchod
Tému Maskot

Pridať recenziu

85-110 g Prírodné Suroviny Kameň leštené Zlato Drôt Jade Rúry Crystal Bod Čakier Reiki Liečenie Kameň DIY Darček

Doplňujúce údaje

Cena:€8.34

Kategória:Ozdoby

SKU: w627

Recenzie: