Funkcie:

Vezmite prosím na Vedomie: Otvorte balík. Futbal hračka je deflovaných. Potrebujete nafúknuť futbal, predtým ako môže byť použitý. Tam sú ihly na infláciu, ale bez čerpadla.

Premium Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitnej PU materiálu, najlepšie do 1. inovované nylon menovky sú v švy, tento pes futbal je ľahšie sústo pre vášho psa. Poskytnúť im nový typ pes hračka pre presunutím myšou a hádzať. Pes futbal je vyrobený simulovať reálny futbal. Môžete tiež komunikovať so psom a hrať spoločne.

Darček pre Vášho Miláčika: Pes futbal môže plávať na vode a je vhodný pre hranie v otvorených parkov. Je tiež ideálny pre bazény, jazerá a pláže. Bude to báječný darček pre vašich domácich miláčikov.

Silné a Odolné: Náš pes futbal je pevné a trvanlivé, ale je to mäkké na psie zuby, čeľuste a úst. To je tiež ľahko sa čistí, stačí opláchnuť a vysušiť po hraní, aby bolo odolnejšie.

Široký Aplikácie: ťažký povrch chráni airbag, tento loptu hračka môže byť kopol a odrazil len ako normálny futbal. Ale prosím, nepoužívajte ju ako žuť hračka. Tento futbal je vhodný pre malé a stredne veľké psy. Keď sa hrá s hračkou, vášho domáceho maznáčika, mali by byť vždy pod dohľadom.

Funkcie:

1. Tento futbal môže pomôcť vášho psa zbaviť prebytočnej energie, nech psom komunikovať s vami.

2. Táto hračka ponúka vynikajúci materiál a môžu byť znovu použité, udržať pôvodný nový vzhľad.

3. Táto hračka funkcie jemné spracovanie a neopozeraný dizajn, ktorý je vhodný pre vonkajšie park, pole, jazero.

Špecifikácie:

Materiál: PU

Veľkosť: cca 18 cm/ 7.5 cm v priemere

Farba: čierna a biela

Balenie Zoznam:

1 * Pes Futbal

1 * Nafukovacie Ihly

Štítky: pevný pískacie hračka pre psa, feeder hračka, bežal nfl futbal, hra penguin, pes futbalových šampiónov, pes hračka králik, loptu psa, strana nafukovacie hračky, štadión, zábavné hry balóniky.

Materiál Iné
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Čierny A Biely Pes Hračka Upgrade Chytiť Karty Psa Futbalovej Lopty Na Futbal, Hračky Pre Domáce Zvieratá Nafukovacie Ihly

Doplňujúce údaje

Cena:€4.28

Kategória:zľavy

SKU: w632

Recenzie: