Nakupovanie potrebujete vedieť O nás;profil Spoločnosti Sme výrobca integrácie výroby a odbytu. Ak vaša množstvo je väčšie, prosím, kontaktujte ma a ja vám dám viac priaznivé ceny alebo ak chcete zmeniť obalov, sme môže zmeniť podľa vašich požiadaviek, Ak máte nejaké otázky, prosím, obráťte sa na nás!Ďakujeme Venovať pozornosť Poznámka: 1. V dôsledku podmienok snímania, displej jas/kontrast Nastavenia a iné hardvérové zariadenie, môže byť mierne rozdiely medzi skutočným projektu a obraz tónov. O nás: 1. Táto položka prichádza z druhej strany zeme, a vaše pochopenie a trpezlivosť sú vítané. Vaše povzbudenie udržuje nás deje.Ak ste spokojní s transakciou, ocenili by sme vašu 5 star pozitívnu spätnú väzbu. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás.Pred odchodom spätnú väzbu, veríme, že každý problém sa dá vyriešiť prostredníctvom dobrá komunikácia.Ďakujem vám veľmi pekne! Kupujúci je povinný prečítať si, Prosím, venujte pozornosť!S cieľom ušetriť náklady na dopravu, keď dostanete výrobok, nie je tam žiadny dar box balenie!Sme balenia vašich výrobkov v peny okná.

Kupujúci fotografie

Kupujúci hodnotenie

Štítky: anime krajiny, matryoshka ružová, barbi bábika, chucky funko bábika, posteľ bábika, hračka na postieľku rocker, barbi, dievča hračka, mego bábiky, pán bábiky.

Mfg Poradové Číslo Móda
Tému Povolania
Povolania Princezná
Druh Interaktívne Bábiky
Formulár 1/12
Položka Druh Bábiky
Materiál Plastové
stav V Sklade
Pohlavie Unisex
Názov Značky Leyier
Číslo Modelu 0388/
BJD/SD Atribút bábika
Rozmery 30 cm
Vekové Rozpätie > 3 rokov
Pôvod CN(Pôvodu)
Plastové Typ ABS
Funkcie Model
Upozornenie no
Batérie no

Pridať recenziu

11.5 "2020 Najnovšiu Módu Tehotných Žien Barbies Matka-Dieťa Zmes Detská Postieľka + Malé Závesné Kreslo Deti Plastové Hračky Prístup

Doplňujúce údaje

Cena:€4.67

SKU: w664

Recenzie: