Horúce Tovaru

$10.8

$46.3

$15.8

$15.8

$17.16

$19.63

$16.9

$21.6

Dohľad infračervené kamery HD 2MP miniatúrnych šošoviek 1/2.7 3.7 mm závitom M12 CCTV objektív Naša spoločnosť bola pretrvávajúce v zásadou dôveryhodnosť založené, zákazníkov najvyššieho, a kvalita zaručená, poskytovať najlepšie služby prostredníctvom našich maximálne úsilie! Sľubujeme: isté kvality, naša cena je optimálne, rovnakú cenu našej kvality je čo najviac peňazí! Pôvodné priamy predaj tovaru sú určite hodnotu za peniaze!

POZNÁMKA: Ak potrebujete pridať IR (IR650, IČ: 850, IR940) poznámky bez poznámok bude predvolené č zvýšiť IČ.

Záruka:

1. Všetok tovar ponúkame na predaj sú v dobrej kvalite a za prísnych vyšetrenie predtým, ako sú odoslané. Budeme sa snažiť v našich silách, aby sa zabránilo akejkoľvek kvality problém.

2. Sľubujeme, záruka za kvalitu v jednom roku a budeme opravy bezplatne. Volebný lodnej dopravy by hradí zákazník.

3. Vaša spokojnosť našich výrobkov je zárukou. Ak nie ste spokojný s výrobkom, môžete sa vrátiť tovar na výmenu, ale prosím, komunikovať s nami pred vrátiť. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.

4. Všetky vrátite tovar musí byť v dobrom stave. Musia byť pod resalable stave. Spätná väzba: klientom spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, láskavo nechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s tovarom a službami. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás v prvom rade pred odoslaním negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie skúsenosti zákazníkov.

Ďakujem vám za vaše nákupy

Štítky: dr. kladka, objektív m12, vonkajšie rádio, čln mini rc, kábel pl259, nikon1 v1, kamufláž plachtou, 25 mm f1.8, 650nm objektív, bajonet mount krúžok sony.

Ohnisková Vzdialenosť 3.7 mm
Rozlíšenie2MP
Pôvod CN(Pôvodu)
Objektív Celková Dĺžka 9.4 mm
Číslo Modelu 2MPX-3.7-1
Snímanie priestoru 1/2.7
Horizontálny Uhol 112 stupňov
Typ Objektívu manuál
Objektív Štruktúra 6G
Názov Značky PU'Aimetis

Pridať recenziu

PU'Aimetis dohľadu infračervené kamery HD 2MP objektív 1/2.7 3.7 mm závitom M12 CCTV objektív

Doplňujúce údaje

Cena:€10.73

Kategória:Video Dohľad

SKU: w673

Recenzie: