Penis Čerpadlo Rozšírenie Vákuové Čerpadlo Extender Masáž Penisu Starostlivosti zväčšovacieho prístroja Rozšírenie Dospelých Relax Produkt pre Mužov Proextender

Penis Čerpadlo zväčšenie Penisu Vákuová pumpa na Penis Extender Sexuálne Hračky Penis zväčšovacieho prístroja Rozšírenie Dospelých Sexy Produkt pre Mužov

Popis:

- Penis môže byť niekedy citlivou záležitosťou a nikto sa chce cítiť v ľahko.

- Tento Penis Čerpadla je založená na princípoch zväčšenie penisu. Tento priemysel prielom sa významne znížil počet ľudí, ktorí chcú operácie po celom svete.

- Tento Penis Čerpadla je navrhnutý na poskytnutie súťažných trakciu na penis, bez akejkoľvek ujmy, alebo bolesti.

Umiestnite tento rukáv cez váš penis sa potom neustále čerpadla ručne. Keď žiarovka je čerpaná, vzduch sa vytiahol z otočný spínač, vytvorenie vákua. Toto vákuum pomáha čerpať viac krvi do penisu, posilnenie jeho tkaniva, čo spôsobí, že erekcia. Vákuové umožňuje rozšírenie tkaniva a má za následok zvýšenie veľkosti penisu.

- Si postupne zintenzívňovať trakciu na penis a vaše telo bude reagovať s rýchlym rastom penisu tkanivových buniek. Inak povedané, penis hriadeľ sa krok za krokom opravy tkaniva, aby sa stal viac a viac obvodu.

Špecifikácia:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Typ: Penis Vákuové Čerpadlo

Pohlavie: Muž

Materiál: ABS Plast + Silikón

Farba: Transparentná

Veľkosť: 22x69cm/2.71x8.66 palcový (cca.)

Hmotnosť: 285 g (cca.)

Package Zahrnuté:

1x Penis Vákuové Čerpadlo (robertek Nie je Súčasťou balenia)

Poznámka:

Pomocou 3-5 krát týždenne počas 3-mesačného obdobia, v dôsledku zvýšenej trvalé zisky môžu byť 1 frac 12 dĺžka a 0.75" obvod.

Prosím, upravte stupeň vysávač podľa osobných okolností.

Štítky: muži erekcie, doplnky pre dospelých, batman hydromax, muži zväčšenie penisu, muži sveter, uzar penis čerpadla, cockring rukáv, kohút, rozšíriť peni, rock penis krúžok.

Pohlavie Muž
Veľkosť 22x69cm/2.71x8.66 inch (approx.)
Pôvod CN(Pôvodu)
Číslo Modelu A827
Druh Vákuová Pumpa Na Penis
Položka Druh Masáže & Relax
Názov Značky QIUGUO
Aplikácia Penis
Materiál Plastové ,Silicion

Pridať recenziu

Rozšírenie Vákuové Čerpadlo Extender Masáž, Starostlivosť o Telo zväčšovacieho prístroja Rozšírenie Dospelých Relax Produkt pre Mužov Proextender

Doplňujúce údaje

Cena:€10.01

Kategória:zľavy

SKU: w722

Recenzie: