Vytvoriť vlastné tašky a osobné kapsičky. Použite náš jednoduchý online návrhár na pridať vaše umelecké diela, fotografie, logo alebo text. Pošlite nám správu, ak máte nejaké otázky alebo špeciálne požiadavky o vašom nápadom. • 100% Bavlna plátno elegantné tote bag je funkčné a odolné s elegantný štýl. Vyrobené zo 6-unca plátno pre prima zobrazenia s nízkou hmotnosťou. Ideálne pre Notebooky, Knihy a Nákupné a špeciálne akcie. Môžete nám poslať správu pre naše veľkoobchodné ceny. • Zbaviť nezdravé, nelegálne plastových vriec a ľahko trhať nestabilné papierové tašky! Naša taška je 100% plátno. Môžete sa spoľahnúť na naše kabelky pre každodenné použitie. • Ľahko skladacia a môže byť vykonané aj vo vrecku. • Stroj umývateľný (Prosím, umývanie vždy naruby a zavesiť suché len) Po-predajný Servis: 1. Ak nie ste spokojný / á s kvalitnými a služieb, kontaktujte nás prosím priamo po vás dostať taška. Budeme vytvárať nové pre vás alebo vrátenie peňazí immediatley . 2. Ak ste spokojní s nami, prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu pre nás. To nám pomôže tak veľa. Vďaka!

Štítky: prehoz tote bag plátno, vlastné tlač tote bag, papier ryža taška, indická ryža taška, vzor juty tote bag, kórea foto taška, clear photo taška, prispôsobený foto taška, tote bag kooples, gusure tote bag.

Druh Skladovanie Tašky
Číslo Modelu 001
Materiál Plátno
Formulár Taška Kompresného Typu
Špecifikácia 30x40cm
Tvar Obdĺžnikové
Použitie Drobnosti
Produkt Plátno tote bag
Funkcia Skladanie
Hrúbka 12 drôt
Kapacita 4000ml
Platné Priestor KUCHYŇA
vzor Plochý Typ

Pridať recenziu

Vlastné Plátno Tote Bag dizajn DIY kabelka Obrázok, Text, Foto Tlač - Opakovane Bavlna Nákupní Taška - Custom-Osobné Taška

Doplňujúce údaje

Cena:€7.93

SKU: w724

Recenzie: