100g Prírodné Kocka Čierna Obsidián Crystal Drahokam Rozhádzané Kamene Feng Shui

Hmotnosť:100 g

Veľkosť:12-20 mm

Zahŕňajú: 100 g

Crystal Štrku Použitie: 1.Crystal vankúš: Zvyčajne crystal vankúš bude potrebovať o 6 kg kryštálu štrky, a môžete použiť white crystal, pink rose krištáľ,ametyst crystal,atď.Bude to, aby ste sa viac v pohode a pomôže spať v lete . 2.Nohy Masáž: Crystal štrku sú tiež používané pre nohy, masáž, a to bude veľmi pohodlné a môžete bude dobré zdravie magnetoterapia spôsobom. 3.Domáce Dekorácie: Ak ste pac ked tieto crystal štrku krásne kontajner alebo priadze taška a položte ich vedľa televízia, comuputer, bude to robiť vy alebo členovia rodiny, aby sa zabránilo žiarenia poškodenie. 4.Pestované rastliny: Ak crystal štrku umiestnené v črepníkové rastliny, bude to robiť rastliny rastú zdravé, svieže a živé. 5.Akvárium : Miesto crystal štrku v akváriu, nielen príjemné, ale aj na udržanie kvality vody magnetization čisté, nechať ryby zdravý rast. 6.Šperky: môžete DIY náhrdelník alebo náramok či prsteň ako leštenie týchto kameňov.

7.môžu byť použité na vnútorné metope, stage tvár plechu, vonkajšie metope, zem vonkajšie a tak ďalej..

Štítky: náramok obsidian, rozhádzané žltý kameň, obsidian kameň, rozhádzané kamene, čierny obsidián, čínsky drak kameň, bronzite rozhádzané kameň, quartz rozhádzané kameň, orange rozhádzané kameň, modrá obsidian crystal.

Štýl feng shui
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Kameň
Regionálne Funkcie Čína
Tému láska
Názov Značky doxa

Pridať recenziu

Drop Shipping 100g Prírodné Kocka Čierna Obsidián Crystal Drahokam Rozhádzané Kamene Feng Shui Prírodné Kamene A Minerály

Doplňujúce údaje

Cena:€5.83

Kategória:Ozdoby

SKU: w73

Recenzie: