Realistické husky trasúcimi sa rukami Simulácia Hračka pre Psa Šteňa Plnené Spoločník Ručne vyrábané Hračky Plyšové plyšáka Simulácia Hračky

Popis:

1. To je úplne ručne. Vyrobené z umelých vlasov, ručne tvarovaná ílu polyméru nosa, pazúrov, labky, sklenené oči, hlava, telo, nohy sú spojené plastovou kostrou zamykanie, plnené polyesteru a ocele granule.

2. Tónovaný tým, airbrush lak a umenie pastel pre dáva žijúcich druhov.

3. Vysoká simulácie, realistický, cíti sa jemná a hladká, a to nie je ľahké slabnúť a prístrešok na vlasy. Má vysokú okrasné a zber hodnotu.(Bez batérie potrebné, bábika nemôže pohybovať sama. Vysoko simulácie, dať vašu rodinu najlepšie spoločnosť.)

4. Simulované domáce zvieratá môžu byť umiestnené kdekoľvek v miestnosti, napríklad: na TV prijímačoch, regály, pulty, a auto dekorácií. Najlepší darček pre deti, priateľov, rodinu.

5. Silné, nie je ľahké zlomiť. Nie je prístrešok na vlasy a môžu byť udržiavané v čistote na dlhý čas (Odstránenie prachu: stačí špirála a vyhodiť whith sušič na vlasy; odstrániť olejové škvrny: suché, čisté, nie umývanie s vodou).

Upozornenie:

1. Skutočné farby sa môžu mierne líšiť od snímku, vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt. Prosím, dovoľte 1-3 cm odchýlka vzhľadom na ručné meranie.

2. Ručné výrobky nie sú umelecké diela, môžu byť niektoré chyby, perfekcionistov kúpiť opatrne!

Špecifikácia:

Typ: husky Simulácia Hračka

Materiál: umelý vlasy + plast

Veľkosť: 19 cm*13 cm*23 cm

Farba: ako na obrázku zobraziť

Balenie Obsahuje:

1 x hračka pre psa

Štítky: realistické plyšové hračky psa, vankúš husky, pes husky hračka, husky, mäkká hračka, bernese horský pes, muži husky, pes simulácia, realistická bábika plyšový, hračka pre psa chewers plyšové, husky plushie.

Materiál Bavlna
Pôvod CN(Pôvodu)
Tému TELEVÍZIA a Film Znak

Pridať recenziu

Realistické Husky Trasúcimi Sa Rukami Simulácia Hračka Pre Psa Šteňa Plnené Spoločník Ručne Vyrábané Hračky Plyšové Plyšáka Simulácia Hračky

Doplňujúce údaje

Cena:€12.09

SKU: w819

Recenzie: