Inštaláciu video youtube link: https://www.youtube.com/watch?v=vtNaxqP7gF8&t=55s Prosím, uistite sa, že ste identifikovať váš model zariadenia správne pred nákupom. Kompatibilný Model: Pre iphone 6S 4.7 (A1522 A1524 A1593) Popis: plne vopred zmontované dotykový LCD displej, aby váš prístroj opraviť oveľa jednoduchšie! Každá obrazovka je testované pred odoslaním, aby sa zabezpečilo 100% funkčnosť. Prísť s proximity senzor, reproduktor a slúchadlo fotoaparát na prednej strane, takže je jednoduchšie na inštaláciu Nahradiť & opraviť chybné obrazovky: displej problémy, mŕtve pixely, prasknutý LCD obrazoviek, nesprávnej farby otázky. BEZ home tlačidlo, ktoré potrebujete previesť na tlačidlo zhromaždenia zo starého displej udržať Dotyk ID. Odporúčame odbornú montáž. DIY nie je to ľahká práca, prosím, postupujte smerom. Starostlivo postupujte podľa pokynov & Youtube videá počas inštalácie. Package Vrátane: 1 x LCD s montážou Dielov 1 x Screen Protector(Dar) 1 x Nástrojov pre Opravy Kit(Profesionálny Set - 10 Kusov) 1 x Screen Protector(Dar) 1 x Manuál Inštrukcie

Láskavo Poznámka 1. Pred montážou: Prosím, otestovanie funkčnosti prvé pred inštaláciou. Suché testovanie je potrebné pred plne inštaláciou náhradného dielu. Zlyhanie na suché test pred inštaláciou vonku zruší všetky záruky. Buďte opatrní:flex kábel obrazovka je veľmi citlivá a je ľahko poškodiť. Manipulujte opatrne. 2. Žiadne pokyny pre tento záznam. To nie je ľahká práca pre niekoho, kto nemá žiadne skúsenosti vôbec. Prosím, musíte hľadať video o nahradiť LCD z Youtube naučiť, ako to urobiť. 3. Odporúčame Odbornú Montáž: Profesionálna inštalácia je vysoko odporúčané. Nebudeme niesť zodpovednosť za akékoľvek škody na váš mobil/mobilnom telefóne, ktorý vám môže spôsobiť počas zmena náhradných dielov.

Poznámka: 1. Ak nie ste profesionál,dôrazne odporúčame, aby ste sa pozerať na prevádzkové video na YOUTUBE pred inštaláciou. alebo referenčné príručky. 2. Odpojte kábel k batérii, pred inštaláciou alebo uistite sa, že telefón je vypnutý. 3. Prosím, označte polohu každej skrutky keď ste odskrutkujte skrutky. Pretože existuje mnoho skrutiek v rôznych veľkostiach,ak skrutky sú umiestnené v nesprávnej jamky,potom obrazovke môže byť poškodená. 4. Prosím, pripojte flex kábel po jednom a uistite sa, že všetky konektor dobre sedí.Flex kábel bude správne pripojený s "klik" zvuk. 5. Po pripojení flex kábel,prosím, test LCD displej uistite sa, flex káble sú v dobrom stave a bez zvyškov na konektor. 6. Dotyk ID a odtlačkov prstov identifikačné len môže pracovať na svoje pôvodné tlačidlo domov.Budete musieť preniesť na tlačidlo domov z pôvodnej obrazovky na nový. 7. Ak máte akékoľvek otázky,prosím, obráťte sa priamo na nás,Budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol von,vďaka. FAQ: 1. Obrazovka je prázdna/nie rozsvietenie/má biele čiary po inštalácii -Ak sa na obrazovke nie je schopný byť zapnutý, je to hlavne z dôvodu LCD konektor si nie je úplne nainštalovaná, alebo sa dostal von. Keď sa to stalo, prenájom skúste preinštalovať konektory pre niekoľkokrát. Po nainštalované obrazovky, prosím stlačte tlačidlo napájania a tlačidlo domov na 10 sekúnd na reset obrazovky. -Pri inštalácii vášho telefónu, na displeji sa dátový kábel môže umrieť konektora. To môže mať za následok biele čiary, prípadne prázdny displej, ak napájanie telefónu späť na. Ak sa tak stane, prosím, jednoducho pripojte kábel a napájací cyklus telefónu. Najlepší spôsob, ako moc cyklus váš telefón je na odpojte a znova pripojte batériu konektor. 2. Displej bol nainštalovaný a pracoval v poriadku na niekoľko dní/týždňov, ale touch funkcia nie je dobre funguje -je To preto, lebo digitalizátorom. kábel stratiť spojenia, ak nie je pripojený do siete pevne môžete preniesť peny, ktorá sa viaže k zadnej časti pôvodného digitalizátorom. konektor kábla do nového, ktoré môžu uistite sa, že konektor zostane pripojenie k logic dosky. -Druhý dôvod, ktorý spôsobuje dotyková funkcia nefunguje, môže byť batéria. Skontrolujte, či je batéria je opuchnuté, alebo nie. Ak áno, je pravdepodobne, že digitalizátorom. konektor kábla bude uvoľnite po obrazovke je v zmontovanom stave. Okrem toho, opuchnuté batéria má vysokú možnosť spôsobiť prehriatie alebo výbuchu. Preto by sme veľmi odporúčame vám, aby ste batériu vymeniť za túto okolnosť. 3. Prednú vga kameru nefunguje -predná vga kameru má konektor pre pripojenie k logic dosky. Prosím, uistite sa, že je úplne pripojený. Budete tiež musieť znova-napájanie telefón aktívna funkcia prednú vga kameru. 4. Tlačidlo domov nefunguje -home tlačidlo musí byť pripojené na plechu a potom kábel na plechu musí byť nainštalovaný na logiku dosky. Prosím, uistite sa, že oba konektory sú plne vybavené a prosím, jemne nainštalovať konektory.aby sa zabránilo poškodeniu konektora.

Štítky: displej zozadu, apple i phone 6 zobrazenie, psvita obrazovke nahradiť, iphone 8 plus lcd displej a digitalizátorom. montáž, zozadu na obrazovke, iphone 6s displej pásky, displej telefónu nahradiť, iphone 6s displej b, displej iphon 11, iphon 8 plus lcd.

Skladom Dodanie Pôvodné veľké množstvo skladom
Farebná teplota(K) 6200K-7000K
LCD Auta Áno
Nemecký Merck anti-odtlačkov prstov olej Vákuové sprej sprej je silný a efektívny anti-odtlačkov prstov
Materiál TFT
Kompatibilné Značky Apple iPhone
farba Čierna/Biela
Nadradenosť 100% Nie Mŕtvy Pixel
Položka Stav Nové
Čierna/Biela 4.7 palcový 5.5 palcový
Trieda kvality Skutočné AAA+++
Záruka 12 Mesiacov
Bringhtness(cd / ㎡) ±480 cd /
Kompatibilný Model iPhone iPhone 6s
Druh Lcd
Typ Dotykového Displeja Kapacitný Displej
Certifikácia CE
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Opraviť rozbité telefón
Displej > 3"
Rozlíšenie Displeja 1334x750

Pridať recenziu

AAA obrazovke LCD displej pre iPhone 6S Úplne nainštalovaný dotykový LCD displej digitalizátorom. Úplne nahradiť screen Reproduktor Fotoaparát

Doplňujúce údaje

Cena:€16.60

SKU: w84096

Recenzie: