Funkcie: 1,Po sebe masku, nastaviteľné nos kus podľa každá osoba rôznych nos tvar dostať fit s tvárou, tak, že tesniaci účinok je lepší, a užívateľ nosenie okuliarov je možné účinne znížiť hmlové po úprave. 2,Dych ventil dizajn, rovnakej pozícii náhradníkov dvakrát, znižuje tepla a vlhkosti akumulácie 3, nastaviteľná veľkosť elastické strmeň, tak, že viac pohodlné na nosenie pohodlné. 4, ďalej spolu intímne U-tvarované dizajn, zvýšenie úst a čeľuste pohodlie a tesnenie, nemá vplyv na jazyk komunikácia 5, vložte 5 vrstva filter PM2.5 filtra (prísť s 2ks PM2.5 Filtračný papier) 6, Mäkký, teplý, dobrá vlhkosti, priedušnosť a odvod účinok, chráni tvár suché a pohodlné, trvalý efekt. Tipy: 1, plug-in filter nemôže byť vyčistené, to je zvyčajne nahradené raz za 5-7 dní. Ak znečistenie ovzdušia je vážny, vymeňte ju raz za 2-3 dni. 2, filter oleja na film alebo s lepkavá usadenina škvrny sú viac, vymeňte filter. 3, vzduch nie je prúdenia, zlé dýchanie, alebo spánku, zákaz použiť 4 deti do veku dvoch zakázané použitie. Metóda čistenia: 1, navrhované neutrálny čistiaci prostriedok s vodou riediteľná, dajte masku do vody(odstránenie filtra), ruka jemne vmasírujte, suché v vzdušný odtieň 2, nie dlho máčať v premývacie kvapaliny alebo vody, aby sa zabránilo používanie bleach 3, prosím dohodnite čistiaci cyklus podľa použitia všeobecného odporúčania 1-2 týždeň upratovanie čas. Prosím, láskavo poznamenať,že uvedený výrobok sa vyrába a distribuuje v zahraničí a na ktoré sa vzťahujú zákony krajiny jeho pôvodu.

Štítky: tvár masku, kn 95mask, likvidujte maska, bavlna maska, tvár fashion maska, tvárová maska pre ženy, ffp2mask, chrániť vírus, mans úst maska, maska medic.

Funkcia 1 Opakovane maska
Funkcia 6 Dýchanie masku, respirátor s ventilom
Funkcia Prach Dôkaz Anti-znečistenie Masky Pre Zárodočné Ochrany
Bezpečnostný štandard ŽIADNE
Číslo Modelu Opakovane Maska Umývateľný Bavlna Masku Na Tvár
Názov Značky NoEnName_Null
Funkcia 3 Ústa Maska / Masku na Tvár / Ochranné masky
Trieda ochrany ŽIADNE
Funkcia 4 Bavlna Maska / Tkaniny Maska
Funkcia 2 Umývateľný Masku Na Tvár
Funkcia 5 PM2.5 Masky Filtra / Maska Proti Prachu
Pôvod Čína (Pevninská Časť)

Pridať recenziu

Móda PM2.5 Úst Maska Respirátor Umývateľný Opakovane Bavlna pleťové Masky Úst Utlmiť s 2 Filtre pre Mužov, Ženy PM25 Filter

Doplňujúce údaje

Cena:€3.33

Kategória:zľavy

SKU: w87

Recenzie: