5 Kníh 3-8 Rokov Stará Cesta Na Západ Obrázkové Knihy, detské Edition Klasickej Čínskej Mytológie Libros Livros Manga Book Umenie

Poznámka: prosím, aby 1-3 mm chyby na skutočný rozmer vzhľadom na ručné meranie! Ďakujeme ! Skutočná farba sa môže mierne líšiť od fotografie vzhľadom na obrazovke počítača je rozlíšenie, jas, kontrast, atď. Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás pred ochodom negatívnu spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám slúžili, ďakujeme za pochopenie! DÚFAM, ŽE MÁTE PRÍJEMNÉ NAKUPOVANIE!!!

Používame bublina tašky na balenie výrobkov, výrobkov, dostanú lepšiu ochranu Odoslané do 24 hodín (všeobecne) FAQ OTÁZKA: Je produkt materiály bezpečné a zdravé? Odpoveď: nestarajte sa o to. Je to najzákladnejšia požiadavka. Otázka: Myslíte si, podpora drop shipping ? Odpoveď: Áno , ponúkame služby Poklesu prepravy objednať, a my sme oboznámení s tým. Otázka: Ako často budete mať na proces objednávky? Odpoveď: Zvyčajne, sme často odosielame do 48 hodín, ale niekedy aj na dovolenku, budeme odkladu nejaký čas, preto spätná Väzba 1.Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. 2.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Ďalšie otázky? Kontaktujte nás,budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol.

Štítky: manhua španielsky knihy, cesta na západ, teriér west, kniha farba, fotografie knihy, komiksov manga, cesta na západ, els knihy, zoid, libros obrázkové knihy.

Platné veku 3 rokov -6 rokov
Jazyk Čínske (Zjednodušené)
Či už je to oblek Áno
Formát Brožovaná
hlava Obrázok Knihe Cesta na Západ
Počet kníh 5 kníh
knihy Libro Livro
Pôvod CN(Pôvodu)
Vek Vo Veku 5-8 Rokov
Publikácia Rok 2010-Teraz
Verzia mk009
Záväzné Jemné Záväzné
Autor Wu Cheng-sk
Books2 livros
Názov produktu Obrázok Knihe Cesta na Západ
Je to zvuk, Zvuk cenu
Books1 manga book
stav Nové

Pridať recenziu

5 Kníh 3-8 Rokov Stará Cesta Na Západ Obrázkové Knihy, detské Edition Klasickej Čínskej Mytológie Libros Livros Manga Book Umenie

Doplňujúce údaje

Cena:€11.68

Kategória:zľavy

SKU: w876

Recenzie: