3156 vopred káblové ťažkých elektroinštalácie postroj so zásuvkami, Kompatibilný s väčšinou Chevrolet Silverado a GMC Sierra Jednoduchú inštaláciu plug and play s vopred káblovej zásuvky Vysoko efektívne, ťažkých a tepelne-odolné Univerzálne uchytenie zapojenie zásuvky; mierne úpravy môžu byť potrebné na namontovanie (skontrolujte nastavenia adaptéra skontrolujte, či sa zhoduje s týmto jeden na zabezpečenie presnej obutie)

Táto stránka obsahuje pár 3156 veľkosť vopred káblovej zásuvky, vhodné pre väčšinu: Chevrolet Silverado GMC Sierra Kompatibilné žiarovka veľkosť zahŕňajú: 3056 3456 4156, Pretože je to "jedna veľkosť vhodná pre všetky výrobok", stále sa môže vyžadovať, aby sa mierne úpravy v prípade potreby. Na zabezpečenie presnej obutie, porovnať svoje adaptér s galéria obrázkov " uistite sa, že zápas pred zakúpením tohto výrobku. Vďaka dizajnu tejto pätice adaptéra, dlhý zakrivený kartu na zadnej strane adaptér je krehké a môže byť ľahko zlomiť; však, malé karty na prednej strane adaptéra, sú tým, čo budú použité pre namontovanie a adaptér sa stále fit a riadne fungovať a môže byť pevne nainštalovaný bez akýchkoľvek problémov.

Každý postroj zásuvky zahŕňa dva drôty a nainštaluje ľahko s plug-and-play procesu. Nebudete musieť starať o všetky diely, topenia, pretože každá zásuvka je ťažkých, vysoko účinný a ohňovzdorné. Získajte spoľahlivosť, ktorú potrebujete, aby sa vaše smerovku, svetlá pre denné svietenie, a chvost/brzdové svetlá pracovné alebo upgrade je LED.

Štítky: 16a micro switch, kovový drôt veniec, prietoku spínač, ihla prepínač, tlač prepínač, háčik drôt, micro jazdca, 925 háčik, hliníkové plochý drôt, medený drôt.

Názov Značky YUNPICAR

Pridať recenziu

YUNPICAR 3156 2-Wire Postroj Pre-Káblovej Zásuvky Ako Opravu, Výmenu, Inštalácia LED Žiarovky Kompatibilný S Obrátiť, Signalizačné Svetlá, DRL

Doplňujúce údaje

Cena:€4.75

Kategória:Auto Svetlá

SKU: w882

Recenzie: