Značka ENCHEN( XIAO Spolupráce Značky ) Model Boost, Materiál ABS, Farba Čierna / Biela Hmotnosť 142 g Veľkosť 43 x 164 mm, Výkon 5W Napätie 5V Čas Nabíjania 120 Minút, Napájanie cez USB

Funkcie:

- Lock Dĺžka Účes Pomocou Jedného Tlačidla

S jazdca-typ určenia polohy špirála, ktorá môže byť upravená pomocou jedného tlačidla umožňuje uzamknúť účes dĺžky medzi 0,7 až 21 mm,

- Nano Keramická Cutter Head

Tvrdosť nano-keramika je 1,6-násobku bežnej nehrdzavejúcej ocele, ale jeho hladkosť povrchu je menšia ako to, že z nerezovej ocele. Preto, keď hair clipper je beh vo vysokej rýchlosti, hluk, ktorý vytvárajú keramické cutter head budú nižšie, menej ako 55db, a to nebude ľahké na generovanie tepla.

- Variabilný Frekvencie Energie, Dve Ovládanie Rýchlosti

Na ENCHEN Boost hair clipper prijíma frekvenčný konverzie technológia, ktorá je s výkonnými 280-typ motora, a ponúka dve-speed napájanie prepnutím na uspokojenie potrieb rôzne typy vlasov. Normálne počiatočná rýchlosť je 4500 ot / min pre normálne vlasy. Dlho stlačte prepínacie tlačidlo, aby sa okamžite aktivovať Turbo rýchlosť režimu, so silným výkonom 5800 ot. / min, takže je jednoduché vybudovať hrubé vlasy.

- EMS Inteligencie Prevencia Vlasy Z Prilepené

EMS (Energy Smart Manager) je mozog ENCHEN výrobky, ktoré má dve veľké moduly energie riadenie a motor mastering, ktoré sú zárukou vysokej rýchlosti prevádzky a zabrániť vlasy z prilepené, keď je úroveň nabitia batérie nízka. Počas nabíjania, EMS bude aktivovať viaceré záruky, aby sa predĺžila životnosť batérie a zaistilo bezpečné plnenie. Okrem toho, indikátor systém Boost dokáže presne zobrazte stav batérie vybité, nabíjania a plnej moci.

- R Typ Zaoblený Roh Spracovanie

Časti frézy hlavu a polohy špirála, že kontakt pokožky sú zaoblené, aby sa zaistila bezpečnosť a pohodlie počas vlasy rezanie. Vlasy clipper hlavu pozostáva z hnuteľného fréza a statické fréza, ktoré môžu bezpečne kontaktovať cutter head pri akomkoľvek uhle, počas pracovného procesu.

Štítky: fo xiao youpin, zastrihávač chĺpkov ht, úradný xiao, mi xiomi, koniec zastrihávač, zastrihávač pre mužov, hair clipper, mačka zastrihávač chĺpkov, profesionálny účes clipper, clipper.

Názov Značky Xiao
Čas Používania 80Mins
Typ Napájania Nabíjateľná/Elektrické Práce
Napätie Global Universal(100-240V)
Čepeľ Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Cieľová Skupina Dospelí
Čas Nabíjania 1h

Pridať recenziu

XIAO YOUPIN Elektrické Hair Clipper USB Nabíjateľné Akumulátorové Hair clipper S Keramickou Čepeľou Pre Mužov Detský zastrihávač Vlasov

Doplňujúce údaje

Cena:€14.11

Kategória:zľavy

SKU: w894

Recenzie: