Doprava:

Zásielka bude usporiadané do 2 pracovných dní po platbe je prázdny, tak dlho, ako kupujúceho, údaje a dodaciu adresu je potvrdené. Uveďte, prosím, právo psč a platné telefónne číslo, aby sa zabránilo oneskorenie pri preprave.

Vzdialenej oblasti poplatok vylúčené, na adresy uvedené v odľahlých oblastiach, na DHL/UPS (webové stránky, bude účtovaný extra

Import Dane:

Sme nie je zodpovedná za akékoľvek Cla alebo Dovozu Dane za poplatok, vlastné.

Budeme označte položku hodnota je 8 USD na pozemok, je táto hodnota pre vlastné vyhlásenie účely.

Ak máte špeciálne požiadavky na deklarované hodnoty, prosím, dajte nám vedieť, budeme sa snažiť v našich silách, aby spĺňali vaše potreby.

Vrátenie a Záruka:

Na všetky produkty v našom obchode sme vám ponúknuť jeden rok záruky pre nich. To znamená, že od okamihu, kedy ste zadať objednávku do jedného roka, a ak tam je niečo zle s produktmi(pri normálnom používaní samozrejme), budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť problém.

Napríklad, môžete si kúpiť DVD prehrávač v našej predajni, a po pol roku používania, to pokazí, a po rozhovore s nami, nemôžete vyriešiť problém sami, môžete si vybrať na odoslanie späť k nám, a my vám pomôcť opraviť, potom sme sa pokúsiť odoslať ju k vám.

O tomto postupe, tam je poštovné náklady vyrobené. Ste zodpovedný za prepravné náklady spojené s vrátením a budeme sa pokúsiť odoslať ju k vám na naše náklady.

Štítky: mitsubishi asx 2008 príslušenstvo, externé príslušenstvo asx, asx, 1 auto strechy monitor, outlander koliesko, delica, cval, outlander strane nálepky, znak mitsubishi, led asx 2019.

Externé Testovanie Certifikácia ce
Špeciálne Funkcie Anti-Rub ochranu Dekorácie
Položka Dĺžka 0cm
Názov Modelu Pre Mitsubishi ASX 2011-2019
Materiál ABS
Položka Druh Chróm Styling
Model Rok Pre Mitsubishi ASX 2011-2019
Položka Výška 0cm
Názov Značky LB
Položka Priemer 0cm
Položka Hmotnosť 0.8kg
Položka Šírka 0cm
Model Auta Pre Mitsubishi ASX 2011-2019
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Pre Mitsubishi ASX 2011-2019 ABS inžinierske plasty strešný nosič kryt dekoračnú ochranu auto príslušenstvo

Doplňujúce údaje

Cena:€23.66

Kategória:Vonkajšie Časti

SKU: w952

Recenzie: