WDC2E úvod

Súvisiace Produkty Meteo Stanica Ultrazvukové Anemometer Meteo Stanica Viditeľnosť Senzor

Pozornosť

Falzifikáty z HY-WDC2E nedávno objavili na trhu, to sa predáva za nižšiu cenu a dáva našim klientom ilúziu, že je to HY-WDC2E, vlastne, to NIE. Nie je to ani presné, ako je náš anemometer, ani to nie je stabilné, ako HY-WDC2E

Úvod

HY-WDC2E Ultrazvukové Anemometer je navrhnutý tak, aby súčasne merať 2-rozmerné horizontálnej zložky rýchlosti vetra a smer založený na princípe TOF(čas letu) ultrazvukových zvukové vlny. Nízky výkon čipu, aby jeho spotreba energie, nízka na 0,2 W. pomocou ABS shell umožňuje ľahšiu váhu a robustná konštrukcia.

Kľúčové Vlastnosti

Nízka na 0,1 W spotreba

Žiadne pohyblivé alebo spotrebných dielov

Anti-korózne

Žiadny problém zotrvačnosti

Citlivé a rýchle reakcie

Jednoduchá inštalácia

Nie je potrebné, aby re-kalibráciu

Žiadne mŕtve pásmo 0-359°

Technická Špecifikácia

Rozsah

Presnosť

Rozlíšenie

Rýchlosť Vetra

0 - 40 m/s

± 5%

0,1 m/s

Smer Vetra

0 - 359°

±3 °

Digitálny Výstup

RS485, RS232 , SDI-12

Analógový Výstup

4-20mA(voliteľné)

Prenosová Rýchlosť

4800 - 19200 bps

Komunikačný Protokol

ModBus -RTU , NMEA-0183 , SDI-12

Stupeň Ochrany

IP65

Prevádzková Teplota

- 4 0 ℃ - + 6 0 ℃

Teplota Skladovania

-50 ℃ - +80 ℃

Prevádzková Vlhkosť

0 - 100%

Zdroj Napájania

VDC: 5 -30V

Spotreba energie

18mA @ 5 V

Rozmer/Hmotnosť

ABS: Φ82×108 mm , 0.28 kg

Zliatina hliníka: Φ82×125 mm , 0.38 kg

Materiál

ABS inžinierstva plastové alebo hliníkové zliatiny ( hliník náklady navyše 50 dolárov)

Technické špecifikácie môžu byť zmenené bez predchádzajúceho upozornenia.

Typické Aplikácie Diaľnici Oheň počasie monitorovanie Znečistenia Ovzdušia Most monitorovanie Smart city meteo stanica Poľnohospodárstvo Cesty inteligentné lampy

Rozmer Kovové Telo ABS Telo Phontos na mieste-WDC

Naše meteo stanica,viditeľnosť monitor, tunel, fotometer,osvetlenie monitor, povrch cesty štátu detektor sú široko používané vo vysokých spôsobom, tunel na kontrolu dopravy.

Lokalita Fotografie

Naše meteo stanica,viditeľnosť monitor, tunel, fotometer,osvetlenie monitor, povrch cesty štátu detektor sú široko používané vo vysokých spôsobom, tunel na kontrolu dopravy.

Cestné meteo stanica

Tunel monitorovania životného prostredia

O nás

Hongyuv Technology Co.,Ltd sa nachádza v Chengdu Hi-tech Západnej Zóny. Ako high-tech spoločností, Sme trvá vývoj nových produktov ako svoj hlavný biznis smeru. Všetky naše produkty sú self-rozvíjať a plne vo vlastníctve nezávislým práv duševného vlastníctva naše senzory. Naše súčasné produkty sú väčšinou rozdelené do troch kategórií: meteorologické snímače, dopravné prostredie senzory pre detekciu a fotoelektrické detekcie senzora pre priemyselné aplikácie.

Hongyuv má profesionálne R&D tímu s viac ako 10 rokov vývoja skúsenosti zahŕňajú v fotoelektrické detekcie, ultrazvukové technológie, video analýzu obrazu, atď. Preto sme sa ujal vedenia v rozvoji transmissometer, viditeľnosť meter, ultrazvukové vietor rýchlosť a smer vetra detektor , Vajcia embrya klasifikácia infračervený detektor. Naše Služby

Cena, Obal, Služby

1, Ceny : EXW, FOB, CIF

2, Platby: 100% T/T vopred, na západe únie alebo paypal .

3, Balenie : štandardné export, balenie , vrátane pokynov

4, Vedúce čas : 5-8 pracovných dní po zaplatení.

5, OEM mocť

6, Prepravy: Express (FedEx, DHL, UPS & TNT) alebo zasielateľa (po mori, vzduchu)

7. Jeden rok zadarmo opravy pre záruku kvality

1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu. Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov. Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie Kvality Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť! Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na www.kalisilat.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka Balík informácie možno vysledovať späť. Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

Štítky: vnútorné a vonkajšie počasie, zrážkové čidlo, stanica meteo vietor, live smer vetra, rs485 regulácia teploty, tangá, stanica meteo, rs485, usb, airpod spiderman, mini pir senzor.

Druh Nástroj Ruka Časti

Pridať recenziu

HY-WDC2E Mini Nízka Cena Ultrazvukové Anemometer meteo stanica malá rýchlosť vetra smer snímača výstup RS485

Doplňujúce údaje

Cena:€215.32

Kategória:Nástroje

SKU: w991

Recenzie: