"Ďakujeme všetkým učiteľom a inštruktorom, ktorý sa s nami podelili o svoje bohaté skúsenosti, ukázali nám krásu filipínskych bojových umení, praktickej sebaobrany, a vďaka ktorým sme mohli zdokonaliť naše schopnosti"

Sifu-Guro Zoltán Juhász
European Academy of Martial Arts and Self Defence
Systém: Jeet Kune Do, Kali, PTK, CQC

Wing Chun Kung Fu 5. majstrovský stupeň
(žiak Veľmajstra Williama Cheunga)
Jeet Kune Do inštruktor
Inosanto Kali inštruktor
Inštruktor boja s nožom
Close Quarters Combatives Hungary-oficiálny zástupca pre MaďarskoPekiti-Tirsia Kali International - oficiálny zástupca pre Maďarsko

Našu spoluprácu so Sifu Juhászom Zoltánom sme začali v apríli 2006 a odvtedy je naším učiteľom a mentorom. Aj vďaka jeho podpore sa podarilo na Slovensku etablovať bojový systém Inosanto Kali & Jeet Kune Do, ktorého centrom na Slovensku je Han Academy Of Martial Arts v Košiciach. Raz ročne navštevuje Košice a vedie víkendový seminár Kali/JKD na ktorom je možné robiť aj skúšky. Na Slovensku vzniklo tiež niekoľko cvičebných skupín. Sifu Juhász Zoltán je zakladateľom a prezidentom JKD/KALI Europe.
 

Guro Bob Breen
Bob Breen Academy
Systém: JKD/KALI

Bob Breen je zakladateľom Bob Breen Academy a patrí k najvýraznejším osobnostiam  Jeet Kune Do/Kali v Európe. Bojový systém Dana Inosanta ho zaujal natoľko, že sa stal Inosantovým žiakom  a neskôr Full inštruktorom v Jeet Kune Do a Kali.

Uznávaným sa stal vďaka svojim odborným a trénerským znalostiam a za dlhé roky svojej činnosti sa mu podarilo vychovať mnoho európskych inštruktorov JKD/Kali. Patrí medzi popredných špecialistov na boj zblízka a boj so zbraňami, a je jedným  z priekopníkov full-kontaktných zápasov v Európe.

V roku 2000 založil Európsku organizáciu Jeet Kune Do/Kali (Jeet Kune Do-Kali International), ktorej cieľom je rozšírenie Jeet Kune Do a Kali v Európe.
 

Tuhon Guro Bill McGrath
Pekiti-Tirsia International
Systém: Pekiti-Tirsia Kali

Tuhon Bill McGrath je zakladateľom Pekiti-Tirsia International a uznávaným odborníkom na filipínske bojové umenie Pekiti-Tirsia Kali. Pekiti Tirsia Kali je filipínsky bojový systém vyvinutý rodinou Tortal a prezentovaný veľmajstrom Leom Tortal Gaje Jr. Tuhon Bill McGrath bol prvý američan a prvý človek mimo rodinu, ktorý bol v roku 1994 povýšený do hodnosti Tuhon (Chief inštruktor).

Organizácia Pekiti-Tirsia International bola založená v roku 1994 a jej cieľom je zachovanie tohto pôvodného bojového umenia, v nej pôsobí Tuhon Bill McGrath až do súčasnosti. Od mája 2013 sa zúčastňujeme každoročného seminára s Tuhonom Billom McGrathom v Maďarsku. 

Členovia našej akadémie sa zúčastňujú aj mnohých ďalších seminárov a akcií, na ktorých získavajú lepší rozhľad a cenné skúsenosti pod vedením učiteľov a inštruktorov ako: Ray Dionaldo, Hock Hochheim, Doug Marcaida, Antonio Faedda, Alexander Pisarkin, Michal Crkoň.